منو
سبد خرید شما

وسایل شخصی و بهداشتی

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0328
مانیکور ست 7 تیکه طرح حیواناتلوازم شامل :  سوهان ناخن ، گوشه گیر ، موچین ، عقب زن ، گوشت گیر ، ناخن گیر ، قیچیکیفیت عالی4 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
45,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01488
پد لاک پاک کن فانتزی 32 پد در هربسته انقضا : پایان 2022 6 طرح مختلفبدون استون و حس خشکی برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
6,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01210
کیسه آب گرم طرح فانتزی جنس کالا : PVC + اسفنجیسایز : 14 * 24 سانتی متردولایهطرح D یک طرف به رنگ آبی و یک طرف به رنگ صورتی میباشد.6 طرح مختلف کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
32,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01756
کیسه آب گرم مخمل طرح حیوانات بامزه مدل 1726گنجایش : 300 میلی لیترسایز : 11 * 17 سانتی مترجنس داخلی کیسه : PVCجنس بیرون مخملیحداکثر دمای آب قابل استفاده 80 درجه میباشد و نهایتا 2/3 کیسه پر شود.10 طرح مختلف..
45,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01402
دهانشویه میوه ایحجم  هر ساشه:10 میلی لیترانقضا:2024/03خوشبو کننده دهان عصاره میوه جهت خنک کردن دهانمحافظ ملایم  از دندان و لثهبدلیل کم حجم و سبک بودن آن همه جا میتوانید با خود ببرید و از دندانهای خود محافظت کنید.طعم هلو ونعنا از برند VENZEN و چای سبز از برن..
4,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01596
چشم بند پولیشی طرح گربهجنس : پولیشی دارای رویه ساتن برای قرار گرفتن رو چشمسایز :  18 * 8 سانتی متر22 طرح مختلفکیفیت عالی ..
43,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01368
چشم بند گرم شونده باب اسفنجی و سگرفع خستگی چشممناسب برای افرادی که طولانی مدت با چشم خود کار میکنند.مناسب برای افرادی که دیر به خواب می روند.تذکر:لطفا افردای که بیماری چشمی دارند قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنند .در صورت احساس گرمای بیش از حد سریعا از روی چشم ها بردارید...
24,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01374
پد لاک پاک کن میوه ایبرند :هدا بیوتی32 پد بدون ایجاد سفیدک و خشکی تاریخ انقضا : پایان 20228 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
6,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01135
چسب زخم طرح SUMMERتعداد چسب در هر بسته : 5 عددضد آبانتی باکتریالکیفیت عالی..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01709
ساق دست مخمل طرح حیوانات مدل 1709جنس : مخملبسیار با کیفیت دارای کش هر دو سر قابل شستوشوقابل ست کردن با لباسبهترین گزینه برای کثیف نشدن دست ها هنگام رنگ آمیزیقابل استفاده برای کودکان در فصل سرما و جلوگیری از سرما خوردگی6 طرح مختلف ..
72,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01717
مانیکور ست 7 تکه طرح دختر و خرس مدل 1717سایز : 6 * 11 سانتی متر لوازم شامل:  سوهان ناخن ، گوشه گیر ، موچین ، عقب زن ، گوشت گیر ، ناخن گیر ، قیچیجنس رویه : چرمی4 طرح مختلف..
49,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01713
جا لنزی طرح پاپیون مدل 1713دارای قاشقک برای جابجایی لنزدارای اهرم برای تکان دادن لنز درون چشم2 طرح مختلف کیفیت عالی..
39,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01496
کیسه آب گرم 300 میلی لیتر طرح مختلفجنس کیسه :PVC حجم:300 میلی لیترسایز: 10 * 19 سانتی مترحداکثر دمای قابل استفاده 80 درجه سانتیگراد و بیش از 2/3 کیسه پر نشود.ابتدا با آب معمولی کیسه را امتحان نمائید.کیفیت عالی 9 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب..
39,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01149
کلاه حوله ای حمامقابل استفاده برای خانم ها و آقایانجنس : پنبه اینرم و  لطیف مناسب برای بعد از استخر و حمام آبگیری سریع8 طرح مختلف کیفیت عالی..
12,800 تومان 15,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01028
پد لاک پاک کن طرح میوه ایتعداد پد در هر بسته : 32 عددحاوی ویتامین C و روغن زیتونمعطرکیفیت عالی6 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
8,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01469
ست 6 تکه مانیکور طرح دارلوازم شامل: موچین -ناخنگیر-قیچی-عقب زن-سوهان ناخن-گوشت گیر2 طرح مختلف کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
42,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01786
آینه جیبی طرح خرس و خرگوش مدل 1786سایز : 7* 7 سانتی مترجنس : پلاستیکی کیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید :..
8,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01750
چسب زخم فانتزی طرح میوه و حیوانات مدل 1750هربسته شامل 4 عدد چسب زخم طرحدار میباشدضد اب و آنتی باکتریال چسب مقاوم کیفیت عالی..
9,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0464
پیلاف دور ناخنکیفیت عالیبسته 10 عددی..
8,700 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01770
ناخن گیر فانتزی مدل 1770سایز : 7 * 1.5 سانتی مترجنس بدنه : پلاستیکجنس تیغه : استیلکیفیت عالی..
33,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01459
کیسه آب گرم 300 میلی لیتر با رویه مخملیجنس داخلی کیسه : PVCجنس بیرون مخملیطرح D-E-F پشمی میباشد.کیفیت عالیحداکثر دمای آب قابل استفاده 80 درجه میباشد و نهایتا 2/3 کیسه پر شود.9 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
45,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01610
کیسه آب گرم 900میلی لیتر طرح خرگوشحجم : 900 میلی لیتر جنس رویه : مخملی جنس داخلی : لاستیکی سایز : 17 * 24 سانتی مترتذکر:حداکثر دمای آب قابل استفاده 80 درجه سانتی گراد میباشد.حجم کیسه بیشتر از 2/3 پر نشود.قبل از استفاده با اب گرم لطفا ابتدا با آبسرد کیسه را تست ..
119,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01191
پد لاک پاک کن طرح حیواناتهربسته شامل 32 پد میباشد.تاریخ انقضا : 20226 رنگ مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمایید:..
10,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01212
هدبند کشی طرح دوستان لاینجنس کالا: حوله ایعرض : 5 سانتی متر طول: 18 سانتی متراستفاده برای تمام سنینگلدوزی شدهبدون پرز پرز شدنکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
34,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 213 (9 صفحه)

خرید لوازم بهداشتی با کیفیت یکی از نیازهای اساسی افراد در جوامع امروزی محسوب می شود. نظافت و بهداشت فردی می تواند از جنبه های مختلفی حائز اهمیت باشد. تمیز بودن به سلامت جسم انسان کمک می کند و باعث می شود تا بدن انسان از کثیفی ها و آلودگی های روزمره در امان بماند. این موضوع به خصوص در شهرهای شلوغ و پر‌ جمعیت اهمیت پر رنگ تری خواهد داشت. از سوی دیگر رعایت بهداشت می تواند تاثیرات روحی روانی نیز ایفا کند. فردی که به آراستگی و نظافت اهمیت می دهد، روحیه بیشتری دارد و می تواند در جامعه ارتباطات مثبتی برقرار کند.

البته بهداشت تنها به افراد مربوط نمی شود، بلکه باید در سطح جامعه نیز گسترش پیدا کند. کشورهای پیشرفته توجه ویژه ای روی بهداشت تک تک افراد جامعه خود دارند. شاید به همین دلیل لوازم ارایشی و بهداشتی یکی از پرفروش ترین محصولات بازار هستند. نه تنها شما ، بلکه هیچکس تمایل ندارد زشت ، کثیف و آلوده به نظر برسد. اگر شما نیز می خواهید چهره خوبی در میان دوستان ، آشنایان و نزدیکان خود داشته باشید، در قدم اول بایستی کالای شخصی و بهداشتی مناسبی انتخاب کنید.

لوازم بهداشتی چیست؟

لوازم بهداشتی وسایلی هستند که به منظور آراستگی ، زیبایی و سلامت بدن استفاده می شوند. این محصولات در دسته بندی های مختلفی تولید می شوند و رده های سنی گوناگون را پوشش می دهند. به عبارتی دیگر وسایل بهداشتی برای نوزادان ، کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان با هم تفاوت های عمده ای دارند. بنابراین بهتر است برای هر رده سنی و هر فردی از لوازم شخصی مناسبی استفاده شود.

به طور کلی می توان گفت طیف وسیعی از اقلام برای رسیدگی به بهداشت افراد تولید می شود و هر یک از این کالاها هدف خاصی دارند. برخی از محصولات به بهداشت و تقویت مو می پردازند، دسته‌ای دیگر از کالاها سلامت پوست و زیبایی آن را تضمین می کنند و برخی از کالاها به تمیزی و زیبایی ناخن ها کمک می کنند. در هر صورت می توان ادعا کرد که این محصولات همگی یک هدف واحد دارند و آن اهدای سلامتی و زیبایی به بدن و ظاهر شما است.

انواع کالای شخصی و بهداشتی

اگر به دنبال خرید لوازم شخصی و بهداشتی هستید ، باید بدانید این محصولات در بازار در دسته بندی های مختلفی تولید و عرضه می شوند. اگر سلامت تمام اعضای بدن تان اهمیت دارد ، شما ملزم به تهیه تمامی این موارد هستید. چرا که بهداشت و نظافت تنها به پوست یا مو محدود نمی شود ، بلکه شامل مواردی مانند دندان ، ناخن و غیره نیز می باشد.

 • محصولات مراقبت از مو : مو یکی از مهمترین معیارهای زیبایی افراد است. از آنجایی که نظافت و آراستگی مو بسیار مهم است ، محصولات بی‌شماری برای آن تولید می شود. این محصولات به طور عمده در دو دسته شامپوهای سر ، اعم از شامپوهای نرم کننده ، ضد شوره ، تقویت کننده یا غیره و حالت دهنده ها تولید می شوند. از انواع حالت دهنده ها می توان به واکس مو ، اسپری مو ، ژل سر و انواع ماسک‌ موی سر اشاره کرد. اگر شما نیز به زیبایی خود اهمیت می دهید ، باید در انتخاب محصولات مراقبت از موی سر دقت زیادی انجام دهید.
 • محصولات مراقبت از پوست : هیچ چیز مانند پوستی زیبا ، شاداب و شفاف نمی تواند زیبایی را به شما اهدا کند. اگر می خواهید بهداشت پوست را به بهترین نحو انجام دهید ، باید بدانید محصولات زیادی برای انتخاب وجود دارند. انواع کرم ها از کرم های مراقبتی و ضد آفتاب گرفته تا کرم های آبرسان برای حفظ جوانی و شادابی پوست تولید شده. همچنین ماسک های صورت ، دئودرانت ها و انواع صابون ها می توانند به داشتن پوستی زیبا کمک زیادی کنند.
 • محصولات مراقبت از دهان و دندان:  از جمله لوازم بهداشتی که تقریبا تمامی افراد از آن استفاده می کنند، محصولات مراقبت از دهان و دندان است. نقش دندان ها در زیبایی و داشتن لبخندی زیبا از یک سو و تاثیر بهداشت دهان و دندان در سلامت درونی بدن از سوی دیگر اهمیت نظافت این بخش از بدن را نشان می دهد. اگر می خواهید به توصیه های بهداشت دهان و دندان به خوبی عمل کنید ، محصولاتی مانند مسواک ، خمیر دندان و دهانشویه برای شما تولید می‌شوند.
 • محصولات آرایشی و گریم : لوازم ارایشی و بهداشتی نیز برای بهداشت افراد تاثیر بسزایی دارند. بهداشت تنها به این معنی نیست که مراقب پوست خود باشید یا دندان خود را مسواک بزنید ، چرا که گاهی نیاز است تا با مواد آرایشی بهداشت خود را ارتقا ببخشید و به زیباتر و جذاب تر شدن خود کمک کنید. خرید محصولات آرایشی و بهداشتی می تواند تاثیر بهداشت در افراد را دو چندان کند و تاثیر زیادی هم روی سلامت فیزیکی و هم بر سلامت روحی ایجاد نماید.

لیست کالاهای شخصی و بهداشتی

افرادی که به بهداشت خود اهمیت می دهند ، همواره به دنبال خرید لوازم بهداشتی هستند. این محصولات در بازار به وفور یافت می شوند ، اما انتخاب هر یک بسته به سلیقه ، ژنتیک و سایر نیازهای شما دارد. به عنوان مثال مسواک می تواند یک کالای اساسی برای تمامی افراد باشد که به بهداشت دهان و دندان مربوط است ، در حالی که برای بسیاری از افراد کرم های مرطوب کننده نه تنها مناسب نیست بلکه می تواند باعث آسیب به پوست شان شود.

در ادامه لیست برخی از کالاهای شخصی و نظافتی را مشاهده می‌کنید:

 • شامپو بدن
 • شاور ژل
 • لوسیون بدن
 • ماسک بدن
 • آینه
 • اتو مو
 • جا مسواکی
 • لایه‌بردارها
 • کرم ضد آفتاب
 • کرم ضد چروک
 • کرم مرطوب‌کننده
 • بادی باتر یا کره بدن
 • حوله و دستمال مرطوب
 • فیس براش
 • جا مسواکی
 • سشوار
 • قاب عینک و جالنزی
 • لوازم ناخن
 • هد بند
 • چسب زخم
 • چشم بند خواب
 • کلاه حمام
 • تونر
 • سرم پوست
 • بالم لب
 • شامپوی مو
 • ماسک مو
 • سرم مو
 • لوسیون مو
 • ضد تعریق
 • دئودورانت
 • خمیر دندان و مسواک
 • نخ دندان و نوار دندان
 • دهانشویه
 • تقویت‌کننده‌ ناخن
 • تامپون ، کاپ قاعدگی و نوارهای بهداشتی
 • ژل شستشوی واژن
 • کیسه آب سرد

 

 مزایای استفاده از کالاهای بهداشتی

خرید لوازم بهداشتی می تواند تاثیرات زیادی در زندگی تک تک افراد جامعه ایفا کند. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، رعایت بهداشت می تواند بر سلامت بدن شما تاثیر بگذارد و به این ترتیب می توانید بدن سالمی در زندگی داشته باشید. چنانچه بهداشت دندان را رعایت کنید از پوسیدگی و درد دندان جلوگیری خواهید کرد،  اگر پوست خود را محافظت کنید خبری از آکنه و لک نخواهد بود و ... . از سوی دیگر بهداشت می تواند تاثیرات روانی نیز داشته باشد. چنانچه نظافت خود را به خوبی انجام ندهید ، مردم به راحتی شما را به عنوان فردی با بهداشت ضعیف می‌ شناسند و این موضوع در روابط شما نمود پیدا خواهد کرد.

همچنین با رعایت بهداشت خود می توانید ضمن سلامت فیزیکی و روانی ، بدن خود را از پیری دور کنید و جوان تر ، شاداب تر و زیباتر زندگی کنید. اگر می خواهید در سنین بالاتر پوست زیبایی داشته باشید ، موهای تان رشد خوبی داشته باشد یا دندان هایتان سیاه و پوسیده نشود ، بهتر است از همین امروز یک برنامه بهداشتی داشته باشید.

کالای شخصی و بهداشتی

فروشگاه تی تو مارکت، مرکز خرید کالای شخصی و بهداشتی

فروشگاه تی تو مارکت با ارائه انواع لوازم بهداشتی و لوازم شخصی با کیفیت بالا و تنوع زیاد توانسته نیازهای مشتریان به سلایق مختلف را برطرف کند. شما می توانید هر قلم کالایی که نیاز دارید را در فروشگاه ما پیدا کنید. بنابراین اگر به سلامت خود اهمیت می دهید، اگر می خواهید بهداشت خوبی داشته باشید و چنانچه به دنبال محصولات با کیفیت نظافتی و بهداشتی هستید، می توانید با خیالی راحت به تی تو مارکت اعتماد کنید و تمامی محصولات خود را از سایت ما سفارش دهید