منو
سبد خرید شما

پاک کن

موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01175
پاک کن فانتزی طرح زنبورسایز : 2 * 4 سانتی مترهر بسته شامل دو عدد پاک کن با طرح یکسان میباشد.4 طرح مختلف کیفیت عالی..
9,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01907
پاک کن سرمدادی طرح خرگوش مدل 1907پاک کن فانتزی سرمدادی با طرح خرگوش یه انتخاب دو منظوره است، هم مدادتون رو تزیین می‌کنه و هم یه پاک‌کن خفن و کاربردیه. پاکن فانتزی طرح خرگوش سه رنگ مختلف داره که از بین‌شون می‌تونید انتخاب کنید.پاک کن فانتزی مدل خرگوش یه طرح خیلی خاص و جذاب..
9,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01230
پاک کن فانتزی طرح سگسایز:4 * 2 سانتی مترکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
9,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0640
پاک کن طرح خرگوشکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
9,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01040
پاک کن طرح ایموجیبسته 4 عددیکیفیت عالیارسال به صورت رندوم..
9,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01162
پاک کن فانتزی طرح حیوانات6 طرح مختلفسایز :4 سانتی مترکیفیت عالی..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01285
پاک کن طرح سبزیجات سایز : 2 * 2 سانتی متر 3 طرح مختلف هربسته شامل 4 عدد پاک کن میباشد بجز طرح بادجان که در هربسته 6 عدد میباشد.کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
5,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01178
پاک کن طرح کنکوسایز:  2*4 سانتی متر10 رنگ زیبا کیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمایید:..
6,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01127
پاک کن فانتزی طرح کلاهکیفیت عالیسایز : 4.5 سانتی متر4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
7,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01342
پاک کن طرح پروانه سایز: 2* 3 سانتی مترهربسته شامل 2 عدد پاک کن با طرح یکسان میباشد.4 طرح مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
6,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01265
پاک کن طرح میوه 3 طرح مختلف سایز : 3 * 2.5  سانتی متر قابل استفاده به عنوان سرمدادی2 پاک کن در هر بستهکیفیت عالی  ..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01071
پاک کن فانتزی طرح میوهکیفیت عالی2 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
4,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01961
پاک کن فانتزی طرح یونیکورن مدل 1961پاک کن فانتزی طرح یونیکورن خیلی کیوته و اینقدر خفنه که بیشتر شبیه عروسک و یا مجسمه است تا پاک کن! تکه‌های این پاککن عروسکی جذاب به صورت پازلی به هم جذب میشه. پاک کن پازلی طرح یونیکورن یه نمونه پاک کن فانتزی و بی‌نظیره که هر جایی پید..
7,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01985
پاک کن فانتزی رنگی رنگی مدل 1985پاک کن فانتزی رنگی رنگی با رنگهای آبنباتی و خوشکلی که داره میتونه ی گزینه خیلی خوب برای جامدادیتون باشه که بتونین با لوازم تحریرتون ست کنید.این پاک کن خوشکل با جلد مقوایی که داره اجازه نمیده که پاککن کثیف شه.5 تا رنگ خوشکل داره که هر کدوم طرح های روی جلدش متفاوته ..
9,900 تومان
پاک کن مغزدار طرح میوه مدل 1776
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01776
پاک کن مغزدار طرح میوه مدل 1776پاک‌کن میوه‌ای با طرح های دلنشین، پرتقال، هندوانه و انگور یه پاک‌کن خوشمزه و خوشگله که برای هر سنی می‌تونه مناسب باشه. به عنوان کادو برای دوستانتون می‌تونه یه گزینه صمیمی و جذاب باشه. معلم‌ها هم می‌تونن با خرید این هدیۀ بی‌نظ..
9,900 تومان
پاک کن مغزدار طرح دایناسور مدل 1757
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01757
پاک کن مغزدار طرح دایناسور مدل 1757پاک‌کن فانتزی دایناسوری یکی از کیوت‌ترین‌هاست که رنگ‌های خیلی جذاب و تودل‌برویی داره، که توی چهار رنگ: آبی، صورتی، سبز و زرد موجوده و شما می‌تونید رنگ دلخواهتون رو با دایناسور بامزه‌ای که دوستش دارید رو انتخاب کنید.این پاک..
9,200 تومان
پاک کن مدل 5211 طرح سگ مهربون
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01254
پاک کن مدل 5211 طرح سگ مهربونکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
پاک کن فانتزی طرح گربه بسته 4 عددی مدل 1940
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01940
پاک کن فانتزی طرح گربه بسته 4 عددی مدل 1940بسته چهار عددی پاک کن گربه، یه انتخاب خوب و اقتصادی برای دانش آموز ها و دانشجوهاست. در هر بسته چهارتا سر گربه وجود داره که خیلی کیوت هستند. پاک کن فانتزی طرح گربه، چهار رنگ کیوت داره: صورتی، آبی، زرد و بنفش.خرید آنلاین پاک کن فانتزی دخترانه با طرح ع..
6,200 تومان
پاک کن فانتزی طرح کیف
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01282
پاک کن فانتزی طرح کیف 4 رنگ مختلف ارسال طرح بصورت دندوم میباشد و فقط میتوناید رنگ پاککن را انتخاب نمائید.سایز : 4* 3 سانتی مترکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
5,200 تومان
پاک کن فانتزی طرح کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01663
پاک کن فانتزی طرح کاکتوسارتفاع : 9 سانتی مترمناسب علاقه مندان به کلکسیون پاک کن میباشد.قابل ست کردن با وسایل و لوازم تحریر طرح کاکتوس این محصول فقط با گل رنگ زرد ارائه میشودسری پاک کن جدا میشود...
5,500 تومان
پاک کن فانتزی طرح کاپ کیک
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01195
پاک کن فانتزی طرح کاپ کیکسایز : 4* 5 سانتی متر 6 طرح مختلف کیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید :..
5,200 تومان
پاک کن فانتزی طرح کارتون
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0226
پاکن فانتزی طرح کارتونبرند:Tebangکیفیت عالی2 طرح مختلف در 2 رنگهمیشه اشتباه کردن نیاز به پاک کردن خطا دارد . از انجا که همیشه اشتباه رخ میدهد ما نیاز به پاک کردن اشتباه داریم . پاک کن رنگی و فانتزی یک پاک کن زیبا و رنگی میباشد که به شما کمک میکند تا اشتباه های خود را سریع پاک کنید و از بین ب..
3,000 تومان
پاک کن فانتزی طرح هویج
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01662
پاک کن فانتزی طرح هویجارتفاع : 9 سانتی متر قابل ست کردن با وسایل و لوازم تحریر طرح هویج مناسب علاقه مندان به کلکسیون پاک کن میباشد. سری پاک کن جدا میشود...
5,500 تومان
پاک کن فانتزی طرح مختلف
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01327
پاک کن فانتزی طرح مختلفبرند :فرناندو ماین سایز :3* 7 سانتی متر10 طرح مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
8,900 تومان
نمایش 1 تا 24 از 51 (3 صفحه)

پاک کن یک قلم از لوازم تحریر هستند که برای پاک کردن اثر به جا مانده از مداد یا خودکار استفاده می شوند. دانش آموزی را تصور کنید که در نگارش دروس خود غلط املایی دارد. یا طراحی را فرض کنید که خط آخر طرح خود را به اشتباه ترسیم کرده است. یا حتی کارمندی که در نامه خود عددی را باید جایگزین یک عدد دیگر کند. در چنین مواقعی باید دست به دامان خرید لوازم تحریر پاک کننده شویم. اگر قلم مورد استفاده مداد باشد، بهتر است از پاکن کمک بگیرید، 

 

خرید انواع پاک کن و غلط گیر

 

کاربرد پاک کن

پاک کن وسیله ای برای پاک کردن هر چیزی است که با مداد نوشته شده است. فرقی ندارد با مداد سیاه چیزی نوشته باشید یا مداد رنگی. این لوازم تحریر می توانند تمامی رد های به جا مانده از گرافیت مداد را پاک کند. قطعا همه ما تجربه کار با پاکن را داشته ایم. کافی است آن را روی برگه بکشیم تا اشتباهات ما محو شوند. به همین سادگی. البته انتخاب یک برند خوب به سالم ماندن کاغذ و راحتی در پاک کردن کمک زیادی خواهد کرد. بنابراین سعی کنید در زمان خرید محصولات با کیفیت را جایگزین کالاهای ارزان کنید.

 

انواع پاک کن

اگر به دنبال خرید پاک کن باشید، قطعا مدل های متفاوتی را پیدا خواهید کرد. بدون شک تهیه این محصولات یکی از ملزومات برای دانش آموزان، طراحان، نقاشان و هر فردی است که با مداد کار می کند. انتخاب یک محصول مناسب می تواند نگرانی شما از بابت نوشته های غلط را از بین ببرد. در ادامه با برخی از محبوب ترین انواع مدل های بازار آشنا می شویم:

  • آدامسی
  • لاستیکی
  • خمیری
  • وینیل
  • ...

تنوع پاکن بسیار زیاد است و شما می توانید در بین مدل های مختلف یکی را انتخاب کنید. در میان تمام این گزینه ها پاک کن فانتزی توانسته محبوبیت زیادی بین افراد خصوصا دانش آموزان کسب کند. این محصولات با طرح ها و رنگ های جذاب و شاد تولید می شوند و شور و اشتیاق کودکان را افزایش می دهند. از سویی چنین طرح هایی با جذابیتی که دارند، می توانند به عنوان یک هدیه منحصر به فرد برای کودکان و نوجوانان باشند. پاک کن دخترانه، پاک کن میوه ای یا پاکن طرح ایموجی از جمله پر طرفدار ترین محصولات فانتزی هستند که در حال حاضر در بازار دیده می شوند.

 

خرید انواع پاک کن

 

 

 

خرید پاک کن فانتزی و خرید غلط گیر فانتزی

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع پاک کن 

اگر با مداد ها سر و کار دارید، قطعا اشتباهات نگارشی و محاسباتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه پاک کن ها برای حل این مشکل ساخته شده اند. اما اگر بیشتر با خودکار می نویسید، باز هم ممکن است در نوشتن اشتباه کنید یا حتی بعدا بخواهید مواردی را در نگارش خود تغییر دهید. در این شرایط به جای پاکن باید از غلط گیر استفاده کنید. فروشگاه آنلاین تی تو مارکت یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید وسایل تحصیلی و اداری است. برای تهیه انواع لوازم تحریر می توانید به تی تو مارکت مراجعه کنید. ما با ارائه انواع مدل های فانتزی شما را در داشتن بهترین لوازم تحریر بی نیاز کرده ایم.