منو
سبد خرید شما

غلط گیر

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0290
غلط گیر نواری طرح حیواناتجنس کالا : پلاستیک8 متریکیفیت عالی3 طرح مختلف..
19,900 تومان
غلط گیر نواری طرح حیوانات مدل 1797
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01797
غلط گیر نواری طرح حیوانات مدل 179716 متریقابل استفاده برای غلط گرفتن خودکار بدون بو و مواد سمیخشک شدن فوری 3رنگ مختلف..
25,000 تومان
غلط گیر نواری ست 4 عددی طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01655
غلط گیر نواری ست 4 عددی طرح یونیکورن طول هر نوار 8 متر در مجموع 32 متر میباشد عرض نوار : 5 میلیمتر میباشد تمامی بسته ها دارای رنگ یکسان میباشد و فقط رنگ جعبه ها در رنگهای سبز-آبی-صورتی-بنفش که بصورت رندوم ارسال میگردد.کیفیت عالی ..
45,000 تومان
غلط گیر نواری با ذره بین طرح خرس و خرگوش مدل 1817
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01817
غلط گیر نواری با ذره بین طرح خرس و خرگوش مدل 1817طول غلط گیر : 36 متر در هر بسته یک عدد ذره بین موجود میباشد.بدون مواد سمیبدون بوخشک شدن سریع کیفیت عالی  ..
39,000 تومان
غلط گیر نواری ایگل مدل CT007
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01324
غلطگیر نواری ایگل مدل CT0078 مترپوشش دهی عالی ضخامت نوک : 5 میلی متر 4 رنگ مختلف کیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
12,900 تومان
غلط گیر نواری ادوین
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01148
غلط گیر نواری ادویندارای نوار غلط گیر به طول 12 مترعرض نوار : 5 میلیمتربدون بو و غیرسمیقابلیت پوشش دهی قوی امکان خشک شدن سریع کیفیت عالی ..
11,900 تومان
غلط گیر CIVORS
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01673
غلط گیر CIVORS 3 رنگ مختلف بدون مواد شیمیایی کیفیت عالی قابلیت خشک شدن سریع ..
14,900 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

 غلط گیر یک قلم از لوازم تحریر هستند که برای پاک کردن اثر به جا مانده از خودکار استفاده می شوند. دانش آموزی را تصور کنید که در نگارش دروس خود غلط املایی دارد. یا طراحی را فرض کنید که خط آخر طرح خود را به اشتباه ترسیم کرده است. یا حتی کارمندی که در نامه خود عددی را باید جایگزین یک عدد دیگر کند. در چنین مواقعی باید دست به دامان خرید لوازم تحریر پاک کننده شویم. اگر قصد دارید رد خودکار را حذف کنید، غلط گیر به کارتان خواهد آمد.

 

کاربرد غلط گیر

از انواع غلطگیر برای پاک کردن اثر به جا مانده از جوهر استفاده می شود. شاید در نگاه اول جوهر خودکار در ذهن شما تداعی شود، اما در واقع غلطگیر ها قادر به حذف تمامی جوهر ها از جمله جوهر روان نویس، ماژیک و ... هستند. نکته جالب این که این وسایل قادر به پاک کردن نوشته های چاپی نیز می باشند. کار با غلط گیر بسیار ساده است. تنها کافی است اشتباه نگارشی یا چاپی خود را مشخص کنید. حالا مقداری از مایع را روی آن بریزید. بهتر است کمی صبر کنید تا مایع خشک شود. اکنون اشتباه شما پاک شده است.

انواع غلط گیر

اگر سر و کار شما بیشتر با خودکار است، برای پاک کردن اشتباهات خود نیاز به غلط گیر خواهید داشت. غلطگیر ها به خوبی رد اثر خودکار، روان نویس و هر جوهری را پاکسازی کرده و اجازه اصلاح متون مختلف را می دهند. خوشبختانه غلطگیر ها نیز در انواع مختلفی عرضه می شوند. برای تهیه این محصولات نیز دست شما باز است تا بتوانید با توجه به سلیقه بهترین را انتخاب کنید.

  • فرچه ای
  • قلمی
  • نواری
  • ...

در بین غلط گیر ها نیز مدل های زیادی برای خریدن وجود دارد. مشابه پاک کن این لوازم تحریر نیز در طرح های فانتزی بیشترین فروش را دارند. بیشترین استفاده از این لوازم را دانش آموزان دارند، بنابراین با توجه به علاقه آن ها به طرح های فانتزی این موضوع قابل درک است. برای خرید حذف کننده های جوهر خودکار برای کودکان نیز بهتر است به دنبال مدل های فانتزی بگردید.

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع پاک کن و غلط گیر

اگر با خودکار ها سر و کار دارید، قطعا اشتباهات نگارشی و محاسباتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه غلط گیر ها برای حل این مشکل ساخته شده اند. اما اگر بیشتر با خودکار می نویسید، باز هم ممکن است در نوشتن اشتباه کنید یا حتی بعدا بخواهید مواردی را در نگارش خود تغییر دهید. در این شرایط به جای پاکن باید از غلط گیر استفاده کنید. فروشگاه آنلاین تی تو مارکت یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید وسایل تحصیلی و اداری است. برای تهیه انواع لوازم تحریر می توانید به تی تو مارکت مراجعه کنید. ما با ارائه انواع مدل های فانتزی شما را در داشتن بهترین لوازم تحریر بی نیاز کرده ایم.