منو
سبد خرید شما

کیف لوازم آرایشی

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0224
کاور پلاستیکی طرح کاکتوسکاور پلاستیکی طرح کاکتوس اندازه برگه A5 هست، یعنی نصف برگه آچاره. توی کاور طرح کاکتوس می‌تونید انواع و اقسام وسایل رو بگذارید. مثلاً انواع لوازم تحریر، مدارک و کارت‌ها، لوازم شخصی، شارژر و هندزفری، لوازم آرایشی یا هر وسیله دیگه‌ای که فکرشو بکنید. کاور ..
16,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01790
کیف لوازم آرایشی طرح یونیکورن مدل 1790جنس رویه چرم سایز : 21cm * 5.5cm * 11cmچهار طرح مختلف کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
109,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01741
کیف لوازم آرایشی طرح چهار خونه مدل 1741قابل استفاده به عنوان جامدادی و کیف لوازم آرایش بزرگ و جاداربسیار با کیفیت قابل شست و شو سایز : 20 * 14 سانتی متر..
109,900 تومان
کیف لوازم شخصی چرم طرح کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0595
کیف لوازم شخصی چرم طرح کاکتوسجنس : چرم مصنوییسایز: 20 * 27ضد آبکیفیت عالی2 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
38,200 تومان
کیف لوازم شخصی طرح کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0327
کیف لوازم شخصی طرح کاکتوسجنس کالا : چرمیسایز : 10 * 136 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
24,900 تومان
کیف لوازم آرایشی طرح یونیکورن و کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0922
کیف لوازم آرایشی آکواریومی طرح یونیکورن و کاکتوسجنس کالا : PVCسایز : 70 * 190 * 100 میلیمترکیفیت عالی8 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
39,800 تومان
کیف لوازم آرایشی طرح پری دریایی و خوک
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01000
کیف لوازم آرایشی طرح پری دریایی و خوکسایز : 6 * 10 * 19 سانتی مترجنس کالا : PVCکیفیت عالی12 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
39,800 تومان
کاور پلاستیکی لباس طرح کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0560
کاور پلاستیکی لباس طرح کاکتوسجنس کالا : پلاستیککیفیت عالی5 سایز مختلفبرای انتخاب سایز گزینه را انتخاب کنید..
5,200 تومان
کاور پلاستیکی طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0532
کاور پلاستیکی طرح یونیکورنسایز : A5کیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
10,900 تومان
کاور پلاستیکی طرح دایناسور
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0923
کاور پلاستیکی طرح دایناسورسایز : 16.5 * 21.3 سانتی متر ( A5)جنس کالا : پلاستیککیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
10,900 تومان
کاور پلاستیکی طرح خرس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0241
کاور پلاستیکی طرح خرسجنس کالا: پلاستیکاندازه: 8.5 * 21.5کیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
6,800 تومان
کاور پلاستیکی طرح اسب تک شاخ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01096
کاور پلاستیکی طرح اسب تک شاخسایز : 17 * 21 سانتی مترجنس کالا : پلاستیکیزیپ دارکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
8,000 تومان
کاور پلاستیکی A5 طرح پلنگ صورتی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0986
کاور پلاستیکی A5 طرح پلنگ صورتیسایز : A5کیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
کاور پلاستیکی A5 طرح خوک
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0800
کاور پلاستیکی A5 طرح خوکسایز : A5کیفیت عالی8 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
5,900 تومان
کاور لوازم شخصی طرح گربه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0901
کاور لوازم شخصی طرح گربهجنس کالا : پلاستیکیکیفیت عالی3 سایز مختلفبرای انتخاب سایز گزینه را انتخاب کنید..
8,000 تومان
کاور لوازم شخصی طرح کاکتوس جدید
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01292
کاور لوازم شخصی طرح کاکتوسجنس کالا : پلاستیکیضد آبکیفیت عالی3 سایز مختلفبرای انتخاب سایز گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
کاور لوازم شخصی طرح فلامینگو
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0915
کاور لوازم شخصی طرح فلامینگوجنس کالا : پلاستیکیکیفیت عالی3 سایز مختلفبرای انتخاب سایز گزینه را انتخاب کنید..
3,900 تومان
کاور لوازم شخصی طرح خرس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0791
کاور لوازم شخصی طرح خرسجنس کالا : پلاستیکیکیفیت عالی3 سایز مختلفبرای انتخاب سایز گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
کاور شفاف طرح اسب تک شاخ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0405
کاور شفاف طرح اسب تک شاخجنس کالا : پلاستیکسایز : 18*20 سانتی مترمناسب برای لوازم شخصی و بهداشتیکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید. ..
49,000 تومان
پک هدیه ولنتاین کد c01690
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01690
پک هدیه ولنتاین درون هر بسته کالاهایی مناسب هدیه دادن به بانوان عزیز در روز ولنتاین میباشد که با قیمتهای مختلف میتوانید خرید کنید جابجایی آیتم ها امکان پذیر میباشد.پک شماره 1: سرم انار-هدبند-ماسک ورقه ای انار-بالم لب گربه-ماسک لب ورقه ایپک شماره 2:بالم لب گربه-پچ زیر چشم که..
100,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

یکی از مشکلاتی که اغلب خانم‌ها با آن درگیر هستند، گم شدن لوازم آرایشی است. آیا شما هم دائما محصولات خود را در جایی جا می‌گذارید؟ بهترین پیشنهاد برای شما خرید کیف لوازم آرایش می‌باشد. با داشتن چنین کیفی می‌توانید از وسایل خود محافظت کنید و همیشه آن‌ها را در کنار خود حمل کنید تا دیگر گم نشوند. اگر شما هم به صورت روزانه با وسایل آرایش زیادی سر و کار دارید، قطعا نیاز به یک کیف خواهید داشت. 

کاربرد کیف لوازم آرایش

بسیاری از خانم‌ها گمان می‌کنند حمل کیف ارایشی مخصوص مدل‌ها یا آرایشگرهای حرفه‌ای است. اگر شما هم در این دسته قرار دارید، سخت در اشتباه هستید. این کیف ها یک ابزار اکسسوری محسوب می‌شوند و می‌توانید آن را در همه جا با خود حمل کنید. تفاوتی ندارد که می‌خواهید به مسافرت طولانی بروید یا یک مهمانی چند ساعته پیش روی شما باشد. همراه داشتن کیفی که بتوانید لوازم خود را در آن جابجا کنید یک نیاز ضروری خواهد بود.

قطعا هر خانمی از وسایل مختلفی برای آرایش استفاده می‌کند. رژ لب، کرم پودر، ضد آفتاب یا حتی ریمل و غیره از جمله وسایلی است که اکثر خانم‌ها به طور روزانه از آن‌ها استفاده می‎‎کنند تا زیباتر باشند. قطعا حمل این وسایل کمی مشکل است. کافی است جلوی آینه خود را آرایش کنید. به احتمال فراوان وسایل شما گم و گور می‌شوند. در این صورت یک کیف لوازم ارایش به شما کمک خواهد کرد تا مشکلتان حل شود.

 جنس کیف آرایشی

اگر قصد خرید کیف دارید، یکی از فاکتورهایی که باید به آن توجه کنید، جنس محصول است. لازم به ذکر است کیف‌های لوازم آرایشی در جنس‌های گوناگونی تولید می‌شوند. اگر به دنبال محصولات با دوام هستید، بهتر است دست روی کیف های چرم بگذارید. این محصولات معمولا عمر بالایی دارند و می‌توانند تا سالیان سال محصولات شما را در خود نگه دارند.

با این حال بسیاری از افراد به دنبال محصولات مقرون به صرفه تر هستند. در چنین شرایط کیف‌هایی از جنس پلاستیک می‌توانند انتخاب عاقلانه تری باشند. اگر شما تنوع طلب هستید، بهتر است یک کیف لوازم آرایش پلاستیکی بخرید. در این صورت می‌توانید در مدت زمان کوتاه تری آن را عوض کنید.

کیف فانتزی برای محصولات آرایشی

با توجه به استقبال بسیاری از افراد مخصوصا خانم‌ها از طرح‌های فانتزی و شاد، امروزه بسیاری از لوازم بهداشتی و آرایشی نیز با مدل‌های فانتزی ساخته می‌شوند. کیف آرایشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بسیاری از مدل‌های آن با طرح های جذاب، رنگی و جالب توجه فروخته می‌شود. این محصولات می‌تواند بسیار جذاب باشد، مخصوصا برای افرادی که سن و سال کمتری دارند. اگر شما هم به این گونه طرح‌ها علاقه دارید، خرید کیف فانتزی آرایش پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود. انواع این محصولات را می‌توانید در سایت تی تو مارکت پیدا کنید.

قیمت کیف های آرایشی

قیمت یکی دیگر از فاکتورهای خرید کیف لوازم شخصی و آرایشی است. بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند هزینه یک کیف آرایش چقدر است. بدیهی است قیمت این محصولات با توجه به جنس آن‌ها متفاوت باشد. مدل‌هایی که دوام بالاتری دارند، قیمت بیشتری نیز خواهند داشت. در نتیجه محصولات چرم و برند هزینه بالاتری دارند. اما اگر به دنبال کیف لوازم آرایش ارزان‌تری هستید، بهتر است محصولات آکواریومی و پلاستیکی را انتخاب کنید. چنین وسایلی با وجود عمر کمتر قیمتی پایینی دارند و می‌توانند تا مدتی برای شما مفید باشند.

کیف های آرایش تنها برای وسایل آرایشی نیست

اجازه دهید یک اشتباه رایج در بین بسیاری از افراد را بررسی کنیم. کیف ارایشی یک وسیله مناسب برای نگهداری و حمل وسایل آرایش است. با این حال این محصولات تنها برای ابزارهای آرایش استفاده نمی‌شوند. شما می‌توانید از این کیف‌ها برای حمل وسایل شخصی، بهداشتی و سایر لوازم کاربردی خود نیز استفاده کنید. بنابراین با خرید یک کیف آرایش ضمن داشتن یک محصول اکسسوری می‌توانید در چندین مورد از وسیله خود استفاده کنید.

تی تو مارکت عرضه کننده انواع کیف لوازم آرایش

کیف آرایشی یکی از ابزارهای ضروری هر خانمی است که به زیبایی و ظاهر خود اهمیت می‌دهد. فرقی نمی‌کند که از محصولات آرایشی برند استفاده می‌کنید، یا با لوازم معمولی سرو کار دارید. در هر صورت داشتن یک کیف برای نگهداری لوازم از ملزومات شما خواهد بود. اگر شما هم دائما وسایل آرایش خود را گم می‌کنید، وقت آن رسیده تا با خرید کیف های آرایش این مشکل را برای همیشه از بین ببرید.

فروشگاه آنلاین تی تو مارکت با عرضه انواع محصولات آرایشی باکیفیت گام بلندی برای زیبایی شما مشتریان برداشته است. از آن جا که کیف وسایل آرایشی یکی از پرکاربردترین محصولات خانم‌ها است، شما می‌توانید انواع این محصولات را در مدل‌های ساده، شیک و فانتزی از تی تو مارکت خریداری کنید. لازم به ذکر است تمامی کالاهای ما با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می‌شوند. بنابراین در خرید محصول خود شک نکنید.