منو
سبد خرید شما

خودکار و روان نویس

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0785
خودکار آکواریومی طرح رژ لبرنگ جوهر : مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
25,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01775
خودکار فشاری همراه با جعبه در طرح های مختلف مدل 1775ضخامت نوک : 0.5 میلیمتررنگ جوهر : مشکی کیفیت بدنه بسیار عالی ارسال جعبه به صورت رندوم میباشد. ..
14,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01627
روان نویس فانتزی طرح پری دریایی مدل 1627رنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0/5 میلی متر4 رنگ مختلف جنس عروسک : سیلیکونیبهترین گزینه برای نوشتن یادداشت ها و خاطرات مهم این روان نویس ها خطی زیبا و خوش را برای شما به ارمغان می آورد. و با ظاهر زیبا و فانتزی این روان نو..
12,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0926
روان نویس مدل ZFI686 طرح خرگوشضخامت نوک : 0.5 میلی متررنگ جوهر : مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
15,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01773
خودکار 10 رنگ طرح خرس مدل 1773ضخامت نوک : 0.5 میلیمتر10 رنگ کاربردی و جذاب جنس بدنه : پلاستیک مناسب نوشتن جزوهبسیار روان 4 طرح مختلف..
32,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0757
روان نویس ال ای دی دار طرح یونیکورنضخامت نوک :  0.5 میلی متررنگ جوهر : مشکیکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
15,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0465
روان نویس طرح اسب تک شاخضخامت نوک : 0.38رنگ جوهر مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
10,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01310
روان نویس فانتزی طرح ماهیضخامت نوک : 0.5 میلیمتررنگ جوهر : مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
12,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01234
روان نویس طرح خرگوش و گربه مدل L021ضخامت نوک : 0.5 میلی متررنگ جوهر : مشکیسری عروسکی بزرگرنگ آبی خرگوش رنگ صورتی و زرد گربهکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
27,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01621
روان نویس فانتزی طرح سیاره رنگ جوهر : مشکی ضخامت نوک : 0.5 میلیمتر 4 طرح مختلف نکته : طرح A رنگ سبز و طرح C رنگ آبی میباشد.کیفیت عالی ..
27,500 تومان 29,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01555
روان نویس فانتزی طرح حیوانات آویزداررنگ جوهر : مشکیضخامت نوک :  0.5 میلی متر4 طرح مختلف کیفیت عالی..
12,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01658
روان نویس فانتزی طرح پوم پومرنگ جوهر : آبیضخامت نوک: 5 دهم میلی متربسیار روان مناسب جهت نوشتن یادداشت و خاطره نویسی این روان نویس زیبا دارای زنجیر با قابلیت جدا شدن آویز از روان نویس می باشد که می توان پس از اتمام جوهر روان نویس، آویز آن را در هر جای دیگری به عنوان آویز..
26,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01677
روان نویس سیلیکونی طرح فیلرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 5 دهم میلیمترارتفاع روان نویس 21 سانتی متر میباشدزمان نوشتن با روان نویس عروسک تکان میخورد 4 رنگ مختلف کیفیت عالی..
28,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01656
روان نویس پوم پوم طرح یونیکورن 1656ضخامت نوک: 5 دهم میلی متربسیار روان رنگ جوهر : آبیمناسب جهت نوشتن یادداشت و خاطره نویسی این روان نویس زیبا دارای زنجیر با قابلیت جدا شدن آویز از روان نویس می باشد که می توان پس از اتمام جوهر روان نویس،عروسک یونیکورن آویز آن را در هر جا..
26,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01670
روان نویس سیلیکونی طرح دایناسوررنگ جوهر: مشکیدو رنگ مختلفجنس بدنه سیلیکونی هنگام دست گرفتن این روان نویس حالت لرزان داردکیفیت عالی..
28,800 تومان
مغزی روان نویس و خودکار
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: K5-C0818
مغزی روان نویس و خودکارضخامت نوک روان نویس : 0.5 میلیمترکیفیت عالیبرای انتخاب مغزی گزینه را انتخاب کنید..
1,100 تومان
مغزی روان نویس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01559
مغزی روان نویس رنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.5 میلی متر توجه : جهت استفاده روان نویس با سایز لوله بزرگ قابل استفاده است. ارسال رنگ لوله بصورت رندوم..
3,000 تومان
روان نویس کریستال طرح پنجه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01453
روان نویس کریستال طرح پنجهرنگ جوهر مشکیضخامت نوک : 0.5 4 رنگ مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
11,700 تومان
روان نویس پوم پوم مدل یونیکورن صورتی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01653
روان نویس پوم پوم مدل یونیکورن صورتیضخامت نوک: 5 دهم میلی متربسیار روان رنگ جوهر : آبیبا بدنه شفاف همانند عکس آخر مناسب جهت نوشتن یادداشت و خاطره نویسی این روان نویس زیبا دارای زنجیر با قابلیت جدا شدن آویز از روان نویس می باشد که می توان پس از اتمام جوهر روان ن..
26,800 تومان
روان نویس همبرگر طرح لاین
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0959
روان نویس همبرگر طرح لاینرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.38 میلی مترکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید...
4,800 تومان
روان نویس معطر طرح بستنی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01025
روان نویس معطر طرح بستنیسری بستنی معطررنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.5 میلیمترکیفیت عالی6 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
24,800 تومان
روان نویس مدل ZI9051 طرح دوستان لاین
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0940
روان نویس مدل ZI9051 طرح دوستان لاینضخامت نوک : 0.5 میلیمتررنگ جوهر : مشکیکیفیت عالیبا سری بزرگ عروسکی2 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
29,000 تومان
روان نویس لامپی باطری خور
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0317
روان نویس طرح لامپلامپ مناسب برای آویز گوشی موبایلروشنایی لامپ : باطری ساعتضخامت نوک روان نویس:۰٫۳۸میلیمترجنس کالا پلاستیک رنگ جوهر : مشکی 4 رنگ مختلف..
15,600 تومان
روان نویس فست فود طرح خرس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01671
روان نویس فست فود طرح خرسرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 5 دهم میلی مترسه طرح مختلفبسیار روانجنس بدنه سیلیکونیهنگام نوشتن و دست گرفتن این روان نویس حالت لرزان دارد کیفیت عالی..
28,800 تومان
نمایش 1 تا 24 از 158 (7 صفحه)

خودکار و روان نویس از پر کاربرد ترین نوشت افزارهای بازار هستند. فرقی نمی کند چند سال دارید یا در چه جایی فعالیت می کنید. همراه داشتن یک وسیله برای نوشتن از ملزومات دنیای امروزی است ، چرا که هر جایی بروید ممکن است نیاز باشد چیزی بنویسید. ما از کودکی مشق های خود را با این ابزارها می نویسیم. در دانشگاه با این نوشت افزارها جزوه هایمان را تکمیل می کنیم. قراردادهای کاری ما با این لوازم امضا می شود. حتی برای دریافت تسهیلات از بانک هم نیاز به خودکار یا روان نویس داریم. بنابراین در هر مرحله ای از زندگی این ابزارهای نوشتن در زندگی ما حضور دارند.

 

خرید خودکار و روان نویس

 

خرید خودکار یا خرید روان نویس ؟

خرید خودکار یا خرید روان نویس ، کدام گزینه بهتر است؟ با توجه به این که انواع زیادی از قلم ها در بازار موجود می باشد، بسیاری از مشتریان هنگام خرید یک وسیله برای نوشتن سردرگم می شوند. کدام محصول برای شما بهتر است؟

تفاوت های زیادی بین این 2 وسیله وجود دارد. خودکار ها از یک نوک ساچمه ای بهره می برند. لوله درونی این محصولات که از جوهر پر شده است، با فشار نوک روی کاغذ جوهر را به بیرون هدایت می کند. به این ترتیب می توانید بنویسید. در سوی مقابل روان نویس ها جوهر روانی دارند و از آن ها نیز برای نوشتن استفاده می شود. با تمام تفاسیر جوهر این ابزار دیرتر خشک می شود، بنابراین بهتر است در حین نوشتن دقت لازم را انجام دهید.

مزیت اصلی روان نویس به رقیب خود قابلیت تعویض مخزن است. در واقع زمانی که جوهر این محصولات تمام می شود، می توانید با خرید یک مخزن دوباره و دوباره از آن ها استفاده کنید. به این ترتیب این نوشت افزار بسیار مقرون به صرفه تر است.

حالا که تقریبا با این دو قلم لوازم تحریر آشنا شدید، می توانید انتخاب بهتری انجام دهید. البته این سلیقه شخصی شما است که باید انتخاب کند با کدام محصول راحت تر است، چرا که هر دو ابزار یک هدف را دنبال می کنند.

 

چرا باید نوشت افزار داشته باشیم؟

در دنیایی که زندگی می کنیم، نوشتن یکی از پر کاربرد ترین اقدامات است. شما هر روز ملزم به نوشتن هستید. یا باید برنامه های کاری خود را یادداشت کنید. یا باید فرم های بانک را پر کنید. و اگر دانش آموز هستید، باید قبل از آغاز هفته تکالیف خود را انجام دهید. این ها تنها بخشی از اموری است که در روز با نوشتن سر و کار دارید. حتی اگر شماره دوستتان را می خواهید گاهی باید روی کاغذ آن را یادداشت کنید. پس متوجه شدید که زندگی ما به نوشتن وابسته است.

 

اهمیت خودکار و روان نویس

حالا که پی بردید چقدر نوشتن در زندگی ما مهم است، چه چیزی بهتر از خرید خودکار یا خرید روان نویس می تواند مناسب باشد؟ با خرید یکی از این دو ابزار همیشه وسیله ای برای یادداشت همراه خواهید داشت.

 

خرید روان نویس فانتزی

مدل های متنوعی از روان نویس در بازار به فروش می رسد. با توجه به نوع و طرح هر یک می توان از آن ها برای اهداف مختلفی استفاده کرد. روان نویس رسمی و شیک می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. در میان تمام گزینه ها روان نویس فانتزی یکی از محصولاتی است که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. مدل های فانتزی با الگو ها و طرح های رنگی و جذاب یک انتخاب مناسب برای کودکان است. بنابراین اگر به دنبال یک روان نویس مناسب برای کودک خود هستید، می توانید از طرح های فانتزی خرید کنید.

یکی دیگر از انواع مدل های بازار روان نویس دخترانه است. چنین محصولاتی با شکل ها و طرح هایی مناسب برای دختران خردسال و نوجوان ساخته شده اند. این طرح های دخترانه نیز می توانند برای جنس مونث انتخاب هیجان انگیزی محسوب شوند.

 

خرید روان نویس فانتزی

 

خرید خودکار فانتزی

خودکار ها نیز در انواع مختلفی به فروش می رسند که خودکار فانتزی یکی از محبوب ترین آن ها است. با توجه به شور و اشتیاق کودکان و علاقه آن ها به وسایل رنگی و طرح دار، چنین لوازم تحریری می تواند آن ها را خوشحال کند. اگر می خواهید یک هدیه به افراد بزرگسال بدهید، شاید یک خود کار شیک و ساده جذاب باشد، اما قطعا برای کودکان و نوجوانان محصولات فانتزی گزینه جذاب تری خواهد بود.

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع نوشت افزار

خرید یک خودکار و روان نویس خوب می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. با توجه به این که این خرید لوازم تحریر در زندگی ما نقش پررنگی دارند، بنابراین بهتر است در خرید این محصولات وسواس به خرج دهیم. استفاده از یک نوشت افزار بد برای نوشتن نه تنها می تواند آزار دهنده باشد، بلکه مشکلاتی نظیر پخش جوهر روی کاغذ، قطع و وصل شدن جوهر و غیره را به وجود می آورد. پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید نوشت افزاری مناسب خریداری کنید، تی تو مارکت را با برخورداری از طرح های متنوع و گوناگون فانتزی انتخاب کنید. هر چند طرح های فانتزی برای همه افراد جذاب است، اما این مدل ها می تواند برای کودکان و نوجوانان مناسب تر باشد.