منو
سبد خرید شما

خودکار و روان نویس

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01627
روان نویس فانتزی طرح پری دریایی رنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0/5 میلی متر4 رنگ مختلف جنس عروسک : سیلیکونیبهترین گزینه برای نوشتن یادداشت ها و خاطرات مهم این روان نویس ها خطی زیبا و خوش را برای شما به ارمغان می آورد. و با ظاهر زیبا و فانتزی این روان نویس ها میز تحریر و..
12,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01001
روان نویس طرح یونیکورن 2 جدیدرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.5 میلیمترکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0465
روان نویس طرح اسب تک شاخضخامت نوک : 0.38رنگ جوهر مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
10,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01665
روان نویس طرح کاکتوس 1665رنگ جوهر : مشکیبسیار روان ضخامت نوک : 0.5 میلیمتربهترین و مناسب ترین گزینه برای نوشتن یادداشت و جزوه برداری با این روان نویس های زیبا دستخط خود را دو چندان زیباتر کنید.موجود در سه رنگ با گلهای صورتی زرد و قرمزکیفیت عالی..
12,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0785
خودکار آکواریومی طرح رژ لبرنگ جوهر : مشکیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
18,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0164
روان نویس فانتزی طرح کارتونضخامت نوک روان نویس:۰٫۳۸میلیمترجنس کالا:  پلاستیک رنگ جوهر : مشکی کیفیت عالیدر 6 طرح مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
10,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01680
روان نویس آکواریومی طرح اسب تک شاخ 1680رنگ جوهر : مشکی4 رنگ مختلف ارسال رنگ براساس لوله خودکار میباشد.کیفیت عالی ..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01674
خودکار فشاری چراغ دار طرح یونیکورنرنگ جوهر : ابیاین خودکار با بالا بردن دکمه چراغ ال ای دی روشن میشود.جنس بدنه : شیشه ایبهترین گزینه برای مدرسه و دانشگاه و نوشتن جزوه و نکات مهمبسیار روان 3 رنگ مختلفکیفیت عالی..
25,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01511
روان نویس فانتزی طرح کاکتوس جدیدضخامت نوک :0.38 میلیمتررنگ جوهر : مشکی4 طرح مختلفکیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
12,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01199
خودکار 10 رنگ طرح فلامینگو10 رنگ مختلفکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
25,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01542
روان نویس فانتزی طرح خرگوش صورتیرنگ جوهر : مشکی ضخامت نوک : 0/5 میلی مترکیفیت عالی..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01251
روان نویس 10 تایی Happy Day طرح گل و حیوانات10 رنگ مختلفضخامت نوک : 0.32 میلی مترکیفیت عالی..
48,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01669
روان نویس فانتزی طرح کاکتوس 1669 سه رنگرنگ جوهر : آبیضخامت نوک: 5 دهم میلیمترجنس بدنه: پلاستیکانتخاب رنگ براساس رنگ لوله روان نویس میباشد و طرح کاکتوس بصورت رندوم ارسال میگردد.بسیار روان کیفیت عالیمناسب برای یادداشت برداری و نوشتن جزوه..
18,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01234
روان نویس طرح خرگوش و گربه مدل L021ضخامت نوک : 0.5 میلی متررنگ جوهر : مشکیسری عروسکی بزرگرنگ آبی خرگوش رنگ صورتی و زرد گربهکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
27,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01524
روان نویس فانتزی طرح حیوانات رنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.38 میلیمتر4 رنگ مختلف کیفیت عالی..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01677
روان نویس سیلیکونی طرح فیلرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 5 دهم میلیمترارتفاع روان نویس 21 سانتی متر میباشدزمان نوشتن با روان نویس عروسک تکان میخورد 4 رنگ مختلف کیفیت عالی..
28,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0846
روان نویس 10 تایی Happy Day طرح گل10 رنگ مختلفضخامت نوک : 0.32 میلی مترکیفیت عالی..
48,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01621
روان نویس فانتزی طرح سیاره رنگ جوهر : مشکی ضخامت نوک : 0.5 میلیمتر 4 طرح مختلف نکته : طرح A رنگ سبز و طرح C رنگ آبی میباشد.کیفیت عالی ..
29,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01678
روان نویس فانتزی طرح هندوانه رنگ جوهر : مشکیضخامت نوک 5 دهم میلیمتربسیار روان مناسب نوشتن یادداشت و جزوه برداریکیفیت عالی..
12,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01124
روان نویس طرح یونیکورنرنگ جوهر : مشگیضخامت نوک : 0.5 میلیمترکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0588
روان نویس 10 تایی طرح یونیکورن و فلامینگوبرند : happy dayرنگ جوهر : 10 رنگ مختلفدر هر بسته شامل 10 عدد روان نویس5عدد طرح یونیکورن و 5 عدد طرح فلامینگوطراحی بسیار زیبا و شیککیفیت عالی..
48,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01110
روان نویس 10 تایی HAPPY DAY طرح مختلف جدید10 رنگ مختلفضخامت نوک : 0.32 میلیمتربرند : Happy Dayکیفیت عالی..
48,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01557
روان نویس فانتزی طرح تاسرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 0.5 میلی متر5 رنگ مختلفکیفیت عالی..
12,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01671
روان نویس فست فود طرح خرسرنگ جوهر : مشکیضخامت نوک : 5 دهم میلی مترسه طرح مختلفبسیار روانجنس بدنه سیلیکونیهنگام نوشتن و دست گرفتن این روان نویس حالت لرزان دارد کیفیت عالی..
28,800 تومان
نمایش 1 تا 24 از 152 (7 صفحه)

خودکار و روان نویس از پر کاربرد ترین نوشت افزارهای بازار هستند. فرقی نمی کند چند سال دارید یا در چه جایی فعالیت می کنید. همراه داشتن یک وسیله برای نوشتن از ملزومات دنیای امروزی است ، چرا که هر جایی بروید ممکن است نیاز باشد چیزی بنویسید. ما از کودکی مشق های خود را با این ابزارها می نویسیم. در دانشگاه با این نوشت افزارها جزوه هایمان را تکمیل می کنیم. قراردادهای کاری ما با این لوازم امضا می شود. حتی برای دریافت تسهیلات از بانک هم نیاز به خودکار یا روان نویس داریم. بنابراین در هر مرحله ای از زندگی این ابزارهای نوشتن در زندگی ما حضور دارند.

 

خرید خودکار و روان نویس

 

خرید خودکار یا خرید روان نویس ؟

خرید خودکار یا خرید روان نویس ، کدام گزینه بهتر است؟ با توجه به این که انواع زیادی از قلم ها در بازار موجود می باشد، بسیاری از مشتریان هنگام خرید یک وسیله برای نوشتن سردرگم می شوند. کدام محصول برای شما بهتر است؟

تفاوت های زیادی بین این 2 وسیله وجود دارد. خودکار ها از یک نوک ساچمه ای بهره می برند. لوله درونی این محصولات که از جوهر پر شده است، با فشار نوک روی کاغذ جوهر را به بیرون هدایت می کند. به این ترتیب می توانید بنویسید. در سوی مقابل روان نویس ها جوهر روانی دارند و از آن ها نیز برای نوشتن استفاده می شود. با تمام تفاسیر جوهر این ابزار دیرتر خشک می شود، بنابراین بهتر است در حین نوشتن دقت لازم را انجام دهید.

مزیت اصلی روان نویس به رقیب خود قابلیت تعویض مخزن است. در واقع زمانی که جوهر این محصولات تمام می شود، می توانید با خرید یک مخزن دوباره و دوباره از آن ها استفاده کنید. به این ترتیب این نوشت افزار بسیار مقرون به صرفه تر است.

حالا که تقریبا با این دو قلم لوازم تحریر آشنا شدید، می توانید انتخاب بهتری انجام دهید. البته این سلیقه شخصی شما است که باید انتخاب کند با کدام محصول راحت تر است، چرا که هر دو ابزار یک هدف را دنبال می کنند.

 

چرا باید نوشت افزار داشته باشیم؟

در دنیایی که زندگی می کنیم، نوشتن یکی از پر کاربرد ترین اقدامات است. شما هر روز ملزم به نوشتن هستید. یا باید برنامه های کاری خود را یادداشت کنید. یا باید فرم های بانک را پر کنید. و اگر دانش آموز هستید، باید قبل از آغاز هفته تکالیف خود را انجام دهید. این ها تنها بخشی از اموری است که در روز با نوشتن سر و کار دارید. حتی اگر شماره دوستتان را می خواهید گاهی باید روی کاغذ آن را یادداشت کنید. پس متوجه شدید که زندگی ما به نوشتن وابسته است.

 

اهمیت خودکار و روان نویس

حالا که پی بردید چقدر نوشتن در زندگی ما مهم است، چه چیزی بهتر از خرید خودکار یا خرید روان نویس می تواند مناسب باشد؟ با خرید یکی از این دو ابزار همیشه وسیله ای برای یادداشت همراه خواهید داشت.

 

خرید روان نویس فانتزی

مدل های متنوعی از روان نویس در بازار به فروش می رسد. با توجه به نوع و طرح هر یک می توان از آن ها برای اهداف مختلفی استفاده کرد. روان نویس رسمی و شیک می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. در میان تمام گزینه ها روان نویس فانتزی یکی از محصولاتی است که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. مدل های فانتزی با الگو ها و طرح های رنگی و جذاب یک انتخاب مناسب برای کودکان است. بنابراین اگر به دنبال یک روان نویس مناسب برای کودک خود هستید، می توانید از طرح های فانتزی خرید کنید.

یکی دیگر از انواع مدل های بازار روان نویس دخترانه است. چنین محصولاتی با شکل ها و طرح هایی مناسب برای دختران خردسال و نوجوان ساخته شده اند. این طرح های دخترانه نیز می توانند برای جنس مونث انتخاب هیجان انگیزی محسوب شوند.

 

خرید روان نویس فانتزی

 

خرید خودکار فانتزی

خودکار ها نیز در انواع مختلفی به فروش می رسند که خودکار فانتزی یکی از محبوب ترین آن ها است. با توجه به شور و اشتیاق کودکان و علاقه آن ها به وسایل رنگی و طرح دار، چنین لوازم تحریری می تواند آن ها را خوشحال کند. اگر می خواهید یک هدیه به افراد بزرگسال بدهید، شاید یک خود کار شیک و ساده جذاب باشد، اما قطعا برای کودکان و نوجوانان محصولات فانتزی گزینه جذاب تری خواهد بود.

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع نوشت افزار

خرید یک خودکار و روان نویس خوب می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. با توجه به این که این نوشت افزار در زندگی ما نقش پررنگی دارند، بنابراین بهتر است در خرید این محصولات وسواس به خرج دهیم. استفاده از یک نوشت افزار بد برای نوشتن نه تنها می تواند آزار دهنده باشد، بلکه مشکلاتی نظیر پخش جوهر روی کاغذ، قطع و وصل شدن جوهر و غیره را به وجود می آورد. پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید نوشت افزاری مناسب خریداری کنید، تی تو مارکت را با برخورداری از طرح های متنوع و گوناگون فانتزی انتخاب کنید. هر چند طرح های فانتزی برای همه افراد جذاب است، اما این مدل ها می تواند برای کودکان و نوجوانان مناسب تر باشد.