منو
سبد خرید شما

براش آرایشی

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01475
ست 9 تکه براش طرح ماهی تراکم بالانرم بدون ریزش قابل شست و شو4 طرح مختلف برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
95,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01393
براش ماسک زنی و اسکرابدارای سری سیلیکونی دسته پلاستیکیشست و شوی راحت کیفیت عالی برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
13,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01409
براش دوسر ماسک زنی و اسکرابدارای سری سیلیکونیدسته پلاستیکی شست و شوی راحت3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
14,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01108
ست براش 7 تیکه طرح کیتیدسته های صورتی شامل 7 براش (1 براش رژگونه- 4 براش چشم-  2 براش مخصوص ابرو)جعبه پلاستیکیقابل شستشو بدون ریزشارتفاع براش : بلند ترین 14.5 سانتی کوتاه ترین 12.5کیفیت عالی..
52,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01141
براش آرایشی دو سر مکدارای سر بادبزنی جهت زدن هایلایتر و رژگونه و پاک کردن اضافات پودری پس از پایان آرایشبراش مخصوص پخش کردن سایه برند : مک تراکم بالابدون ریزشکیفیت عالی..
25,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01484
ست 10 تکه براش طرح ماهی تراکم بالا نرمبدون ریزش قابل شست و شوکیفیت عالی برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
99,000 تومان
مینی براش 8 تکه پاستیلی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01379
مینی براش 8 تکه پاستیلینرم و لطیفتراکم زیاد دارای کاور پلاستیکیسایز دسته :10 سانتی متر4 رنگ مختلفکیفیت عالی برای انتخاب رنگ گزینه راانتخاب نمائید:..
79,000 تومان
فیس براش طرح کیتی ست 7 تیکه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0249
فیس براش طرح کیتی ست 7 تیکه شامل 7 براش و قوطی فلزیصورتی و مشکیارتفاع 11 سانتی مترکیفیت عالی2 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
39,800 تومان
فیس براش ست 7 تیکه مدل CE3
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0720
فیس براش ست 7 تیکه مدل CE3ست 7 تیکهبرند CE3کیفیت عالی2 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید ..
60,000 تومان
فیس براش ست 12 تیکه مدل KYLIE
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0475
فیس براش ست 12 تیکه مدل KYLIEشامل 12 براش و قوطی فلزیکیفیت عالی..
59,800 تومان
فیس براش ست 12 تیکه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0440
فیس براش ست 12 تیکهشامل 12 براش و قوطی پلاستیکیکیفیت عالیصورتی ، مشکی و بنفش3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
54,800 تومان
فیس براش رولی ست 7 تیکه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0451
فیس براش رولی ست 7 تیکهتعداد براش : 7 تیکه کیفیت عالی2 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید ..
34,300 تومان
فیس براش 7 تیکه طرح ماهی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01090
فیس براش 7 تیکه طرح ماهیتراکم بالا بدون ریزشقبل شست و شوکیفیت عالی..
99,000 تومان
فیس براش 12 تیکه مدل NAKED 3
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0567
نیکد تری جدیدترین ست براش که شامل  ابزار کامل آرایش صورت،چشم و لب را به بازار عرضه کرده است. سر این براش ها از مرغوب ترین مو و دارای سایز های متفاوت برای تکنیک های متفاوت آرایشی طراحی شده اند. همچنین این ست بسیار سبک و قابل حمل  نیز می باشد.  ویژگی ها:شامل 12 برس در سایز و ..
59,800 تومان
ست براش آرایشی 15 تکه BH COSMETICS
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01395
ست براش 15 تکه BH COSMETICSهمراه با کیف تراکم بالانرم و لطیف کیفیت عالی..
199,000 تومان
ست براش آرایشی 12 تکه NAKED3
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01381
ست براش آرایشی 12 تکه NAKED3تراکم بالابدون ریزشارتفاع براش :13 سانتی مترقوطی فلزیشامل 12 سایز مختلف جهت پخش کردن پنکیک -کرم و فید کردن سایه چشم و...جهت استفاده حرفه ای کیفیت عالی..
68,000 تومان
ست براش 8 تیکه ZOEVA
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01053
ست براش 8 تیکه ZOEVAبرند : ZOEVAشامل 4 براش حرفه ای مخصوص آرایش چشم و 4 براش برای آرایش صورت ( کرم پودر،کانسیلر و انواع پودر های آرایشی)دسته های چوبی و دارای موهای نرم ، پر تراکم و لطیفبه همراه کیف آرایشیکیفیت عالی..
99,000 تومان
ست براش 12 تکه MAC
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01461
ست براش 12 تکه MACتراکم بالانرم و لطیف بدون ریزش ارتفاع براش :13 سانتی مترقوطی فلزیکیفیت عالی ..
68,000 تومان
ست براش 10 تکه استوانه ای
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01510
ست براش 10 تکه استوانه ایتراکم بسیار بالاکاملا نرم بدون ریزشهمراه با کیف استوانه ای چرم سایز دسته : 13 سانتی متر5 براش مخصوص آرایش چشم و 5 براش مخصوص پودرکیفیت عالی ..
189,000 تومان
ست 8 تیکه براش آرایشی همراه با کیف چرم
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01452
ست 8 تیکه براش آرایشی همراه با کیف چرمتراکم بالابدون ریزش نرم و لطیف4 رنگ مختلف کیفیت عالی برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
85,000 تومان
ست 12 تکه براش آرایشی KYLIE
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01470
ست 12 تکه براش آرایشی KYLIE تراکم بالا نرم و لطیف بدون ریزش ارتفاع براش :13 سانتی مترقوطی فلزیکیفیت عالی..
68,000 تومان
ست 10 تکه براش آرایشی همراه با کیف
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01515
ست 10 تکه براش آرایشی همراه با کیفجنس کیف : چرم مصنوعیسایز دسته : 13 سانتی متربدون ریزشتراکم بالابسیار نرم رنگ کیف برای هر سه طرح ثابت هست و فقط رنگ براش متفاوت است.کیفیت عالی..
99,000 تومان
براش ست 8 تیکه طرح اکلیلی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: c01154
براش ست 8 تیکه طرح اکلیلیست 8 تیکه شامل : 4 براش مخصوص آرایش صورت + 4 براش مخصوص آرایش چشمتراکم بالابدون ریزشنرم و لطیفقابل شست و شو کیفیت عالی..
137,000 تومان
براش ست 7 تیکه طرح اکلیلی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0849
براش ست 7 تیکه طرح اکلیلیبرند : Anastasiaست 7 تیکه شامل : 3 براش مخصوص چشم و 4 براش مخصوص صورتتراکم بالا بدون ریزشکیفیت عالی..
130,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)

براش آرایشی یکی از ضروری‌ترین اقلام آرایش برای بانوان محسوب می‌شود. داشتن ظاهری زیبا و بدون نقص آرزوی هر خانمی است. برای رسیدن به این رویا خرید لوازم آرایشی باکیفیت و برند به تنهایی کارساز نیست. چرا که استفاده از ابزارهای مختلف از جمله براش ارایشی می‌تواند تاثیر زیادی در نتیجه نهایی داشته باشد. هر چند براش‌ها همگی برای پخش یکدست مواد روی پوست ساخته می‌شوند، با این حال انواع مختلفی از آن‌ها در بازار به فروش می‌رسد.

براش آرایشی چیست؟

در دنیای امروز صنعت لوازم آرایشی‌ بسیار گسترده بوده و برای هر کاری لوازم مختلفی تولید می‌شود. برای پخش یکدست انواع کرم، رژگونه یا سایر مواد نیز گزینه‌های مختلفی در دسترس است. پد آرایشی یکی از ساده‌ترین گزینه‌ها است که با ساختار پنبه مانند خود یک ابزار پرکاربرد در آرایش صورت محسوب می‌شود.

در این بین براش‌ها نیز طرفداران زیادی دارند. این وسایل حرفه‌ای تر بوده و برای افرادی که به دنبال زیبایی بی عیب و نقص هستند، بهترین انتخاب می‌باشند. اگر شما هم به ظاهر خود اهمیت می‌دهید، خرید براش آرایشی مهمترین کاری است که باید انجام دهید، چرا که این وسایل، ابزاری ضروری برای یک آرایش اصولی و استاندارد هستند.

  انواع براش ارایشی

انواع براش آرایشی با وجود کاربرد یکسان در مدل‌های متفاوتی تولید می‌شوند. هر مدل برای یک قسمت از صورت، چشم یا ابرو به کار می‌رود و می‌تواند مکملی برای آرایش شما باشد. به همین دلیل می‌توانید براش‌ها را در ست‌های چندتایی نیز تهیه کنید:

براش کرم پودر

این براش‌ها معمولا به صورت تخت و زاویه دار ساخته می‌شوند و قدرت حالت دهی بالایی دارند. اگر می‌خواهید کرم پودر را به صورت یکسان روی سطح پوست خود پخش کنید، قطعا نیاز به این وسیله دارید. بهترین گزینه برای کرم پودر براش‌هایی هستند که از موهای مصنوعی ساخته شده باشند، چرا که کاوردهی کرم پودر را افزایش می‌دهند.

براش رژگونه

یکی دیگر از انواع براش آرایشی مخصوص رژگونه‌ها است. این وسایل معمولا با سرهای گرد به گونه‌ای ساخته می‌شوند که با نرمی و ظرافت بالا رژگونه را روی صورت شما پخش کنند. معمولا این اقلام تراکم موی کمی دارند و به طبیعی‌تر شدن آرایش شما کمک می‌نمایند.

براش کانسیلر

براش‌های کانسیلر معمولا قلم موی نازک و کوچکی دارند تا پخش کانسیلر در اطراف چشم کار راحتی باشد. این وسیله در استعمال کانسیلر به اطراف بینی، گوشه چشم و سایر نقاط صورت که قلم موهای بزرگ نمی‌توانند استفاده شوند، به کار می‌رود.  

براش سایه چشم

از جمله براش ارایشی که در بازار یافت می‌شود، براش‌ سایه چشم است. همانطور که می‌دانید چشم یکی از حساس‌ترین اعضای صورت است و با توجه به ماهیتی که دارد، نیازمند ظرافت و دقت زیادی در آرایش است. برای سایه زدن پلک و گوشه چشم این لوازم ابزار مفیدی هستند.

براش خط چشم و ابرو

اگر به دنبال آرایش حرفه‌ای چشم و ابرو هستید، هیچ چیز مانند کشیدن یک خط چشم و فرم دهی ابرو به شما کمک نخواهد کرد. قطعا یکی از ابزار که برای این کار نیاز دارید، قلم مویی برای پخش مواد آرایشی در این نواحی است. برای این قسمت از صورت نیز می‌توانید از براش‌های خط چشم و ابرو استفاده کنید.

براش رژ لب

کاربرد براش آرایشی برای تمام اعضای صورت است. اگر می‌خواهید لب‌هایی مجذوب کننده داشته باشید، کشیدن یک رژ لب باکیفیت می‌تواند انتخاب خوبی باشد. با این حال این کار بدون براش مخصوص رژ لب غیرممکن است. این وسیله به کمک قلم موی نازک و نرمی که دارد، به شما کمک می‌کند رژ را به خوبی روی لب‌های خود بمالید.

قیمت براش آرایشی

حتی اگر از بهترین لوازم آرایشی هم استفاده ‌کنید، باز هم نمی‌توان از اهمیت براش‌ها چشم پوشی کرد. این وسایل به پخش هرچه بهتر مواد آرایشی روی پوست صورت و سایر قسمت‌ها مانند ابرو، چشم و لب کمک می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال ظاهری متفاوت و خیره کننده هستید، علاوه بر مواد آرایشی باکیفیت نیاز به ابزارهای مختلفی دارید که براش یا پد ارایشی یکی از آن‌ها است.

قیمت این لوازم آرایشی با توجه به مدل و برند آن بسیار متفاوت است. با این حال خرید این محصولات با توجه به دوام بالا و تاثیری که در زیبایی دارند، بسیار به صرفه به نظر می‌رسد. در صورت خرید می‌توانید تا سالیان دراز از آن‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود به جای خرید تکی ست‌های آرایشی خریداری نمایید تا بتوانید به طور روزمره از آن‌ها بهره ببرید.

خرید براش آرایشی از تی تو مارکت

تی تو مارکت عرضه کننده انواع لوازم آرایشی باکیفیت به صورت اینترنتی اقدام به فروش براش آرایشی در مدل‌های مختلف می‌کند. اگر شما هم به زیبایی خود حساس هستید، قطعا به اهمیت این لوازم پی برده‌اید. پس اگر جای خالی براش‌های آرایش در کیف لوازم آرایشی‌تان حس می‌شود، بهتر است هرچه سریعتر اقدام به خرید این محصولات کنید. شما می‌توانید براش‌ها را با طرح های رسمی و حتی فانتزی از تی تو مارکت بخرید.