منو
سبد خرید شما

دفتر و دفترچه

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01888
دفترچه کارتی طرح مختلف مدل 1888دفترچه‌ کارتی یه جور دفتر کوچولو به حساب میاد که می‌شه اون رو به کیف، جامدادی، دسته کلید یا هر جای دیگه آویزون کرد. در واقع مثل دفترچه‌های معمولی، کاغذهاش به هم نچسبیده. بیشتر شبیه کارت‌هاییه که با یه حلقه به هم وصل شدن و همین اون رو استثنایی می..
16,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01701
دفتر سیمی 60 برگ طرح فانتزی مدل 1701دنبال یه دفتر مشق با کیفیت و بامزه می‌گردید؟جای درستی اومدید!دفتر مشق‌ 60 برگ با طرح فانتزی و رنگ‌های دلبر یه انتخاب بی‌نظیره که می‌تونه هر دانش‌آموزی رو خوشحال کنه. دفتر مشق فانتزی برای نوشتن مشق یا هر درس دیگه‌ای که..
42,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01933
دفترچه 10 برگ جلد مقوایی مدل 1933دفترچه 10 برگ جلد مقوایی، جلد بسیار زیبایی فانتزی و رمانتیکی داره و طرح‌هایی از لیوان قهوه، ویولن، کفش ورزشی و... داره. طرح روی جلد و پشت جلد یکسانه  جنس جلد از مقوای کرافته. این دفترچه خط دار با جلد مقوایی، برای نوشتن یادداشت و بردن به دانشگاه و مدرسه ..
6,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01863
دفترچه 60 برگ  طرح فانتزی بامزه مدل 1863دفترچه یادداشت طرح فانتزی و بامزه, برای نوشتن «یادداشت‌های روزانه»، یادداشتِ تکالیف هر جلسه، و یادداشتِ چیزهای ضروری یه انتخاب عالیه. 60برگ و خط داره و کاملاً مناسبه یادداشت‌نویسیه. علاوه بر اون جلد پلاستیکی داره که باعث می‌..
19,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01918
دفترچه سیمی 80 برگ طرح حیوانات بامزه مدل 1918طرح‌های کیوت دفترچه فانتزی رو دیدید؟ این‌همه دلبری بی‌سابقه است!دفترچه 80 برگ طرح حیوانات بامزه، مجموعه جذاب از طرح‌های خاص و فانتری داره! شما می‌تونید هر کدوم که دوست دارید رو برای خودتون و یا دوستانتون بخرید. در ضمن اگر ..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01867
دفتر سیمی 60 برگ طرح منظره مدل 1867دفتر سیمی60 برگ طرح منظره خیلی ناز و خاصه و برای دبستان، دبیرستان و دانشگاه به درد می‌خوره. کاغذ این دفتر سیمی 60 برگ با کیفیت و مرغوبه و نازک نیس و رنگش هم نخودیه. جلد این دفتر سیمی طرح طبیعت بسیار جذابه. اصلاً برجسته نیست ولی حس سه بعدی بودن رو منتقل میک..
39,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0845
دفترچه سیمی فانتزی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف با طرح‌های خیلی خاصه!جلد دفترچه‌ها بسیار بامزه و متفاوته و برای کسانی مناسبه که دنبال چیزهای تک هستند.داخل دفترچه ساده و خط داره و برای نوشتن یادداشت کاملاً کاربردیه. سیمی بودن دفترچه‌ها کمک می‌کنه که راحت برگ بخورند ..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01878
دفتر 30 برگ خط دار طرح مختلف مدل 1878دفتر 30 برگ خط دار در بیست طرح جذاب و زیبا موجود شده و شما می‌تونید از این دفترهای کاربردی و فانتزی برای نوشتن و تمرین کردن درس‌های مختلف استفاده کنید. دفتر مشق از این جذاب‌تر امکان نداره!اگر شما معلم یا مدیر هستید مدل‌هایِ بی‌نظی..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01733
دفترچه سیمی طرح دار مدل 1733برگه بدون خطتعداد برگه : 80 برگسایز : 8 * 10.5 سانتی مترکیفیت عالی4 طرح مختلف..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01764
دفترچه یادداشت خط دار طرح کارتونی مدل 176416 برگ خط دارمناسب برای یادداشت ها ی روزانه وسط منگنه در طرح های مختلف  ..
7,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0080
دفترچه فانتزی طرح خرگوشجلد مقوایی با روکش پلاستیکیسایز : 11.5 * 8.5 سانتی مترخط دارمنظور از رنگ صورتی  ( صورتی پررنگ میباشد)در 5 رنگ مختلف..
22,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01908
دفترچه سیمی بدون خط طرح حیوانات مدل 1908 خرید دفترچه سیمی طرح حیوانات برای دانش‌آموزان می‌تونه یه انتخاب جذاب باشه. طرح‌ کیوت دفترچه سیمی فانتزی طرح حیوانات همه رو به وجد میاره و می‌تونه به عنوان یه هدیه مناسب هم در نظر گرفته بشه. دفترچه سیمی بدون خط طرح حیوانات..
17,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01894
دفترچه سیمی طرح متنوع مدل 1894دفترچه سیمی طرح متنوع انواع طرح‌هایی مثل طرح منظره و آبرنگی، طرح کارتونی و عروسکی، طرح کیوت و بامزه و طرح حیوانات فانتزی مثل خرس و خرگوش و کوسه و... رو داره که به خاطر تنوع بالای محصولات، حتماً از بین اون‌ها طرح دلخواهتون رو پیدا می کنید.دفترچه سیمی طر..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01615
دفترچه ذغالی همراه مداد چوبی طرح فانتزیبرگه‌های ضخیم و مقوایی دفترچۀ سیمی اسکراچ نوت: تجربۀ نقاشی و نوشتن با مداد مخصوص خودش و یا با یک شی نوک تیز  رو براتون به ارمغان میاره.دفترچه ذغالی یا اسکراچ نوت‌های تی تو، یه کالای ویژه برای خاص پسندها و هنرمندهاست..
21,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01774
دفترچه یادداشت خط دار طرح خرس و گربه مدل 1774این مجموعه دفترچه‌های فانتزی کیوت و بامزه رو با طرح‌هایی از حیواناتی مثل گربه و خرس ببینید که دست هر کدومشون یه چیزه مثلا کادو، ماهی و قلب قرمز. حالت خوش‌حال و شاد خرس‌ها می‌تونه هر دانش‌آموزی رو خوشحال کنه.د..
9,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01753
دفترچه یادداشت سیمی طرح سیاره و حیوانات مدل 1753دفترچه سیمی یکی از کاربردی‌ترین لوازم التحریره که هم برای مدرسه و دانشگاه استفاده می‌شه و هم برای یادداشت‌های روزانه به درد می‌خوره. انواع دفترچه‌های تی‌تو مارکت رو می‌تونید در اینجا ببینید.دفترچه‌ها..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01258
دفترچه کارتی طرح خرسسایز : 7 * 3 سانتی متر80 برگبدون خط کیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
15,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0937
دفتر 40 برگ فانتزی طرح مختلفسایز : 18 * 25.2 سانتی مترخط دارکیفیت عالی50 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
24,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01834
دفتر 30 برگ فانتزی طرح ستاره و بالون مدل 1834دفترهای تی‌تو مارکت از نزدیک واقعاً دیدنی و دوست‌داشتنی هستند. جلد مقوایی بسیار زیبایی دارند و قیمت‌شون هم بی‌نهایت ارزونه. برای کسایی که دوست دارند لوازم‌التحریر سِت داشته باشند عالیه که هر چهار طرح رو بخرند. مدل‌های روی..
35,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01198
دفترچه کارتی طرح دایناسورسایز : 7 * 3 سانتی متر80 برگبدون خط کیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
15,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01359
دفترچه کارتی طرح میوهسایز :3* 7 سانتی متر80 برگبدون خطکیفیت عالی4 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
15,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01882
دفترچه فانتزی سیمی بدون خط مدل 1882دفترچه فانتزی سیمی بدون خط برای نوشتن یادداشت و کشیدن نقاشی کاربرد داره. این دفترچه 80 برگه داره و جزو لوازم التحریرهای مهم و لازمه برای هر دانش‌آموزی به حساب میاد. طرح جدید دفترچه فانتزی بدون خط بسیار جذاب و نازه و کیفیت کاغذهای اون هم بسیار مرغوبه. سیمی ..
16,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01793
دفتر 30 برگ خط دار طرح خرس مدل 1793سایز : آ 5 ( 14 * 21 سانتی متر) خط دار30 برگوسط دوخت 4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید :..
21,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01121
دفترچه یادداشت سیمی طرح سیارهدفترچه یادداشت سیمی طرح سیاره؛ 4 تا طرح جذاب داره که خیلی متفاوت و جذابن و به همه عاشقان کهکشان و نجوم پیشنهاد می‌شن :)این دفترچه‌های بدون خط هم برای یادداشت کردن خوبن و هم برای نقاشی کردن. صفحات دفترچه سیمی کاملاً باز می‌شه و دیگه لازم نیست که نگر..
16,900 تومان
نمایش 1 تا 24 از 57 (3 صفحه)

دفتر و دفترچه از جمله لوازم تحریر های پرمصرف بازار هستند. اگر سن و سالی از شما گذشته باشد ، این وسایل برای شما تداعی کننده خاطرات دوران مدرسه و دانشگاه خواهد بود. اما استفاده از این محصولات تنها به دوران تحصیل مربوط نمی شود. علاوه بر دانش آموزان و دانشجویان ، مدیران ، مهندسین و پزشکان نیز همگی از این وسایل برای نوشتن و یادداشت موضوعات مختلف استفاده می کنند. برای خرید دفاتر انتخاب های زیادی پیش روی شما است. اگر شما هم نیاز به وسیله برای نوشتن یا یادداشت مطالب دارید ، قطعا به خرید لوازم تحریر از این دسته ابزارها نیاز دارید.

 

خرید ذفتر و دفترچه

 

انواع دفتر در بازار

اگر قصد خرید دفتر دارید ، باید بدانید این محصولات در انواع مختلفی تولید می شوند. هر محصول کیفیت و کاربرد متفاوتی دارد که شما می توانید با توجه به نیاز خود از آن ها استفاده کنید. در ادامه انواع دفاتر را از جهات گوناگون بررسی می کنیم:

  • نوع صحافی : از نظر نوع صحافی دفاتر در انواع مختلفی تولید می شوند. حتما می دانید که این ابزار از چسباندن تعداد زیادی از برگه ساخته شده است، اما برای چسباندن این کاغذها از چه روشی استفاده می شود؟ فنری، چسبی، ته چرم، ته دوخت و حتی منگنه از جمله صحافی هایی است که در فروشگاه های لوازم تحریر خواهید یافت.
  • تعداد خط : دفتر ها از لحاظ تعداد خط نیز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. در واقع تعداد خط های هر صفحه کاربرد آن را نشان می دهد. دفاتر نقاشی بدون هیچ خطی عرضه می شوند. دفتر های با یک خط برای زبان فارسی و دو خط برای زبان انگلیسی مناسب هستند. اگر هم نیاز به طراحی دارید، باید دفتر های با خطوط شطرنجی تهیه کنید.
  • طرح : یکی دیگر از تقسیم بندی های مهم مربوط به طرح است. امروزه این محصولات در طرح ها و شکل های مختلف عرضه می شوند تا نیازهای هر کاربری را برطرف کنند. به عنوان مثال دفتر فانتزی با طرح های جذاب مناسب کودکان است یا دفتر دخترانه با ظاهری مناسب دختران بهترین گزینه برای این افراد خواهد بود. در این میان برخی از طرح ها مانند دفتر کاکتوس نیز طرفداران زیادی دارند.
  • سایر موارد : تفاوت دفاتر تنها به این 3 مورد ختم نمی شود. این نوشت افزار در تعداد صفحات، جهت صحافی (باز شدن از بغل یا بالا)، سایز، جنس کاغذ و نوع جلد و ... با هم فرق دارند.

 

خرید انواع دفتر

 

انواع دفترچه در بازار

اگر می خواهید امور مهمی مانند فعالیت های روزانه را یادداشت کنید، خرید دفترچه بهترین پیشنهاد برای شما است. این لوازم تحریر نیز همانند دفاتر در انواع مختلفی به فروش می رسند. کافی است به یک فروشگاه لوازم تحریر وارد شوید و دفترچه های آن را نگاه کنید. با انواع مختلف بی خط، خط دار یا سیمی و چسبی مواجه می شوید. در مجموع می توان گفت تنوع در خرید این محصولات نیز بسیار زیاد است و انتخاب نهایی به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد. مثلا اگر یک وسیله کوچک برای یادداشت نکات به انگلیسی می خواهید، دفترچه یادداشت 2 خط بهترین انتخاب است.

ابزارهای یادداشت نیز در طرح های مختلف متناسب با سلیقه شما ارائه شده اند. از جمله محبوب ترین آن ها می توان به دفترچه گل گلی و یا دفترچه فانتزی اشاره کرد. امروزه محصولات فانتزی طرفداران زیادی دارد که دفاتر یادداشت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

دفتر ها برای چه افرادی مناسب است؟

طبیعی است با شنیدن کلمه دفتر یاد مدرسه و دوران کودکی خود بیفتیم. با این وجود نباید فکر کنید این محصولات تحریر تنها برای دانش آموزان کاربرد دارد. طیف گسترده ای از افراد از این لوازم استفاده می کنند. چرا که علاوه بر نوشتن مشق و جزوه، یادداشت امور کاری، روزانه، مالی و غیره نیز در دفاتر صورت می گیرد. بنابراین هر شخصی که هدفی در زندگی دارد، می تواند از آن ها استفاده کنید. البته این لوازم تحریر کاربردهای دیگری نیز دارند، مثلا بسیاری از افراد مخصوصا دخترها علاقه به نوشتن خاطرات خود دارند. در این شرایط دفاتر می توانند یک وسیله مناسب برای ثبت حوادث و خاطرات شما باشند.

در هر صورت خرید دفتر و خرید دفترچه یک گزینه مهم است که باید در سبد خرید شما قرار بگیرد. چرا که در تمام امور زندگی این وسایل به کار می روند. اگر به دنبال یک هدیه جالب توجه نیز هستید، این محصولات باز هم می توانند گزینه خرید شما باشند.

 

خرید انواع دفترچه

تی تو مارکت فروشگاهی معتبر برای خرید انواع لوازم تحریر است. تی تو مارکت با ارائه انواع دفاتر توانسته یک محیط آنلاین شگفت انگیز برای تهیه این قلم لوازم تحریر فراهم کند. برای خرید انواع دفاتر از جمله خرید دفتر فانتزی که در حال حاضر پرفروش ترین محصولات بازار هستید، کافی است از تی تو مارکت دیدن کنید. تی تو مارکت با ارائه محصولات فانتزی بهترین فروشگاه برای کودکان و نوجوانان است.