منو
سبد خرید شما

جامدادی

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01082
جامدادی سیلیکونی در طرح های مختلفسایز : 8 * 4 * 15 سانتی مترجنس کالا : سیلیکونیزمینه طرح Aکرم رنگ و زمینه طرح Dسبز پسته ای کمرنگ میباشد.(برای دیدن فیلم محصول به پیج اینستا تی تو مارکت مراجعه و در قسمت هایلایت معرفی محصول ویدیو را مشاهده نمایید.)کیفیت عالی 7 طرح مختلفبرای..
44,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01672
جامدادی چرم طرح پری دریایی3 رنگ مختلف سایز : 19 در 7 سانتی متر قابل شست و شو جنس کالا : چرم مصنوعی مناسب برای انواع مداد و خودکار و مدادرنگی و لوازم آرایش کیفیت عالی..
44,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01046
جامدادی چرم مصنوعی طرح آواکادوسایز : 21 * 6 * 6 سانتی مترجنس کالا : چرم مصنوعیکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
44,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01187
جاقلمی طرح کاکتوس جنس کالا : پارچه و مقوا سایز : 11*12 *14 سانتی متر4 رنگ مختلف مناسب جهت جای لوازم آرایشی-کاور گلدان برای انتخاب رنگ گزینه را انخاب نمایید : ..
25,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01529
جامدادی طرح سنجابجنس :پارچه و چرم 3 رنگ مختلف کیفیت عالی..
54,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0985
جامدادی آکواریومی طرح پری دریایی و خوکسایز : 8.5 * 19.5 سانتی مترجنس کالا : PVCکیفیت عالی8 طرح مختلفنکته : بدلیل خشک شدن مایع آکواریوم درون جامدادی این محصول با قیمت کمتر ارائه میشود.برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
54,800 تومان
ست جامدادی طرح خوک
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0837
ست جامدادی طرح خوکاین ست شامل یک عدد جامدادی ، 4 عدد روان نویس طرح خوک و 10 عدد مغزی روان نویس    سایز جامدادی :  2.7 * 25 * 6 سانتی مترکیفیت عالی4 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
29,400 تومان
جامدادی چرم مصنویی طرح ماما گوما
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0598
جامدادی چرم مصنویی طرح ماما گوماجنس کالا : چرم مصنوییسایز: 9.5 * 20کیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
44,400 تومان
جامدادی چرم مصنوعی طرح گربه
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0288
جامدادی چرم مصنوعی طرح گربهجنس کالا : چرمیکیفیت عالیاگر به دنبال یک جامدادی زیبا و فانتزی هستید.این کالا را به شما پیشنهاد میکنیم4 طرح مختلف..
14,500 تومان
جامدادی چرم مصنوعی طرح کاکتوس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: G7-C0817
جامدادی چرم مصنوعی طرح کاکتوسسایز : 8.5 * 19.5 سانتی مترجنس کالا : چرم مصنوییکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
16,500 تومان
جامدادی چرم طرح یونیکورن و فلامینگو
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0609
جامدادی چرم طرح یونیکورن و فلامینگوبا افتخار (ساخت ایران)پس از تلاش و پیگیری های مختلف برای تولید در ایران . با توجه به نیاز کشور عزیزمان ایران . موفق شدیم جامدادی های با کیفیتی بالاتر از مشابه خارجی  و استفاده از ایران نیروی کار ایرانی و تولید های پارچه ایرانی . این محصول را نهایی کنیم .&n..
13,000 تومان
جامدادی چرم طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0979
جامدادی چرم طرح یونیکورنسایز : 9 * 22 سانتی مترجنس کالا : چرم + PVCاین محصول آکواریومی نیست.همراه با پولک رنگی در قسمت شفافکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
59,000 تومان
جامدادی چرم طرح اسب تک شاخ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0444
جامدادی چرم طرح اسب تک شاخجنس کالا : PUسایز : 8 *23 CMکیفیت عالی 4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
44,400 تومان
جامدادی پولیشی طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01568
جامدادی پولیشی طرح یونیکورن  سایز : 21 * 10 سانتی مترارسال رنگ بصورت رندوم میباشد فقط انتخاب طرح چشم بصورت انتخابی است.دارای آستر داخلی کیفیت عالی..
53,000 تومان
جامدادی پلاستیکی طرح اسب تک شاخ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0665
جامدادی پلاستیکی طرح اسب تک شاخسایز : 7 * 21 سانتی مترکیفیت عالی8 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
14,100 تومان
جامدادی پاکتی طرح خوک
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0864
جامدادی پاکتی طرح خوکسایز : 6 * 6 * 21 سانتی مترکیفیت عالی8 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
17,800 تومان
جامدادی پارچه ای طرح هلو
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0536
جامدادی پارچه ای طرح هلوسایز : 8.5 * 20جنس کالا : پارچهکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
15,600 تومان
جامدادی پارچه ای طرح اسب تک شاخ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0573
جامدادی پارچه ای طرح اسب تک شاخسایز: 9.2 * 20 سانتی مترجنس کالا : پارچه ایکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
18,000 تومان
جامدادی هولوگرامی طرح گل
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0792
جامدادی هولوگرامی طرح گلسایز : 8.5 * 20 سانتی مترجنس کالا : PVCکیفیت عالیطراحی شده در یک طرح..
31,500 تومان
جامدادی فانتزی چرمی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: G3-C0155
جامدادی فانتزی چرمیجنس کالا :  چرمسایز :  9 * 21رنگ بندی  : مشکی  و صورتیدر 2  طرح  مختلفدر خرید خود دقت فرمایید...
16,800 تومان
جامدادی فانتزی طرح سیاره
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01548
جامدادی فانتزی طرح سیارهسایز: 22 * 8 سانتی متر جنس : PEVA  ( پلاستیک منعطف و نرم)4 رنگ مختلفکیفیت عالی..
42,000 تومان
جامدادی فانتزی طرح آناناس
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0422
جامدادی فانتزی طرح آناناسسایز : 4*8*19 CMجنس کالا : PUکیفیت عالی4 طرح مختلف برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید...
24,800 تومان
جامدادی فانتزی رو میزی طرح گل
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0162
جامدادی فانتزی رو میزی طرح گلجنس : فلزیکیفیت عالیابعاد :9.7*8.3در4  رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید ...
11,200 تومان
جامدادی طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0547
جامدادی طرح یونیکورنسایز : 9 * 18جنس کالا : چرم مصنویی4کیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
16,200 تومان
نمایش 1 تا 24 از 51 (3 صفحه)

جامدادی کیفی است که برای نگهداری و حمل انواع نوشت افزار از جمله خودکار ، خط کش ، پاک کن ، مداد و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم تحریر محدود به طیف سنی خاصی نبوده و از کودکان تا بزرگسالان از آن استفاده می کنند. اگر سن و سالی از شما گذشته است ، حتما جا مدادی های پارچه ای یا زیپ دار را به یاد دارید. امروزه مدل های متنوعی از این نوشت افزار در بازار یافت می شود. آیا خودکار و مداد همیشه همراه تان است؟ بدون شک خرید جامدادی یک پیشنهاد ایده آل برای شما خواهد بود.

 

خرید جامدادی

کاربرد جامدادی

جا مدادی یکی از رایج ترین وسایل دانش آموزان، دانش جویان ، طراحان و هر فردی است که به نوعی با نوشت افزار سر و کار دارد. این کیف علاوه بر نگهداری لوازم تحریر از بی نظمی وسایل در داخل کیف شما جلوگیری می کنند. اگر کودک تان به مدرسه می رود ، باید هر روز ابزارهایی مانند پرگار ، خودکار ، مداد ، تراش ، خط کش و غیره را با خود حمل کند. ریختن این لوازم داخل کیف باعث گم شدن آن ها یا بروز مشکلات دیگر می شود. خرید یک کیف لوازم تحریر بهترین گزینه برای این افراد است. البته تنها دانش آموزان از این کیف ها استفاده نمی کنند، مهندسین ، طراحان و بسیاری از صنف های دیگر از طرفداران این لوازم هستند.

راهنمای خرید انواع جامدادی

جامدادی ها همه جا پیدا می شوند و خریدن آن ها بسیار ساده است. با این وجود در هنگام خرید این محصولات باید به نکات مهمی دقت کنید. برای انتخاب یک کیف نوشت افزار مناسب بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

سایز جامدادی :

اولین نکته در خرید جامدادی توجه به سایز آن است. به عنوان مثال اگر خط کش شما 30 سانت طول دارد ، بهتر است دور کیف هایی با طول کمتر از 30 سانت خط بکشید. چرا که قرار است لوازم خود را داخل کیف قرار دهید. بنابراین سایز محصول انتخاب بسیار مهمی است. اول لوازم خود را بررسی نمایید و سپس کیف مد نظرتان را پیدا کنید.

 

سایز جامدادی

 

جنس جامدادی :

جنس جا مدادی می تواند تاثیر زیادی در خریدن یا نخریدن آن داشته باشد. امروزه این کیف های تحریر در انواع مختلفی ساخته می شوند. این کیف ها با جنس فلزی ، چوبی ، پلاستیکی ، مقوایی ، چرمی یا پارچه تولید شده و شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود آن را استفاده کنید. کدام جنس بهتر است؟ بستگی به لوازم تحریر و صد البته سلیقه شخصی شما دارد.

کاربرد جامدادی :

کمتر کسی به این گزینه اهمیت می دهد ، اما بهتر است شما بیشتر راجع به این نکته فکر کنید. جامدادی ها با کاربردهای مختلفی تولید می شوند. برخی از آن ها با طراحی ساده برای دانش آموزان ابتدایی هستند. اما برخی دیگر دارای جداره های مختلف و جیب های متعدد می باشند. چنین محصولاتی بیشتر برای مهندسین و طراحان ساخته شده اند. پس این نکته را به یاد داشته باشید تا متناسب با نیاز خود خرید کنید.

طرح جامدادی :

یکی دیگر از نکات مهم در تهیه کیف لوازم تحریر انتخاب یک طرح مناسب است. جامدادی فانتزی ، جامدادی دخترانه ، جامدادی گل گلی ، جامدادی طرح دار و غیره از جمله محصولاتی است که می توانید در بازار پیدا کنید. کدام طرح با سلیقه شما مناسب است؟ این بستگی به شخصیت، جنسیت، سن و حوزه کاری شما دارد. به عنوان مثال برای کودکان طرح های فانتزی بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

 

خرید جامدادی فانتزی

نحوه باز و بسته شدن جامدادی :

نکاتی که گفته شد برای خرید کیف های تحریر بسیار حائز اهمیت است. با این حال بعد از توجه روی اولویت های اصلی نحوه باز و بسته شدن این محصولات نیز می تواند معیاری برای خرید مشتریان باشد. شما دوست دارید کیف شما چگونه باز شود؟ آهنربایی ، زیپی ، چسبی ، قفلی ، لولایی یا با دکمه. تنوع در نحوه باز شدن در جا مدادی زیاد است و شما باید با سلیقه خود یکی را انتخاب کنید.

خرید جامدادی فانتزی

جامدادی فانتزی یکی از انواع کیف های نوشت افزار است که با طرح های مختلف ساخته شده است. این طرح ها می توانند رنگارنگ، گل گلی یا شکل دار باشند. به هر حال مدل های فانتزی بسیار جذاب هستند و می توانند بهترین انتخاب برای کودکان شما باشند. اگر می خواهید کودک خود را به درس خواندن تشویق کنید و یا اگر به دنبال یک هدیه جذاب برای فرزندتان هستید ، یک کیف مداد فانتزی را انتخاب کنید.

تی تو مارکت ، فروشنده انواع جا مدادی

سایت تی تو مارکت فروشنده انواع لوازم تحریر است که توانسته با تنوع گسترده محصولات رضایت مشتریان خود را جلب کند. در تی تو مارکت می توانید انواع جامدادی را با طرح های مختلف و جنس های گوناگون پیدا کنید. آیا شما هم باید هر روز مداد و خودکارتان را حمل کنید؟ قطعا شما هم نیاز به یک کیف برای نگهداری از لوازم تحریر خود دارید.