منو
سبد خرید شما

روش‌های ارسال

شیوه های ارسال تی تو مارکت :

 

در روز های عادی سفارش ها به شیوه های زیر به صورت عادی ارسال میشوند . در شرایط جشواره و فروش ویژه معمولا به دلیل افزایش سفارش ها سفارش ها شاید با 1 روز تاخیر ارسال شوند . 

روش اول پست پیشتاز :

 

در روش اول که روش اقتصادی و پوشش سراسری فروشگاه تی تو مارکت میباشد . در هر روز کاری بسته ها به روش پست  به سراسر ایران ارسال میشوند . زمان تحویل در این روش بین 7 تا 10 روز کاری میباشد . 

و هزینه پست برای هر بسته 25۰۰۰ تومان  میباشد که این هزینه شامل هزینه بسته بندی و ارسال میباشد . 

1-تکمیل خرید در سایت تی تو مارکت > شروع بسته بندی در انبار > جمع آوری همه بسته ها > ارسال به اداره پست > دریافت کد پیگیری پستی > اضافه کردن و ایمیل کد پیگیری پستی برای مشتری > منتظر شدن برای تحویل بسته . 

پیگیری بسته پستی >>> http://newtracking.post.ir

 

نکته مهم : لطفا دقت کنید . همه بسته ها قبل از ارسال به شما بررسی سلامت کالا میشوند . در صورتی که بسته ای را دریافت کردید لطفا قبل از دریافت بسته پستی  را بررسی و از سلامت بسته بندی اطمینان حاصل کنید .

روش دوم پیک موتوری :

 

پیک موتوری روش سریع میباشد که فعلا فقط در شیراز اجرای شده است و قابل استفاده برای شهر های دیگر نمیباشد . در این روش بسته در همان روز کاری یا فردا برای مشتری ارسال میشود . 

هزینه روش پیک موتوری بسته به محل دریافت متفاوت است . و هزینه به صورت پس کرایه ( پرداخت درب منزل ) میباشد . 

روش سوم نگهداری در انبار : 

 

مشتری های عزیز تی تو مارکت همان طور که اطلاع دارید کالاهای فروشگاه معمولا به صورت وارداتی هستن و موجودی ها تمام میشنوند . و معمولا اگر منتظر موجودی کالای شوید شاید موجودی کالای دیگر تمام شود . 

در روش نگهداری در انبار . شما میتوانید کالا های موجود را خرید کنید و در انبارنگهداری کنید . و منتظر کالاهای ناموجود شوید . و پست از خرید تمامی کالا ها در آخرین خرید روش پستی را ارسال انتخاب کنید . 

روش های دیگر برای ارسال در دست بررسی هستن .....

روزهای تعطیل در سال 1402 که تی تو مارکت هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

 

13 فروردین

14 خرداد

28 شهریور (تاسوعای حسینی)

29 شهریور (عاشورای حسینی)

8 آبان (اربعین حسینی)

16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)

22 بهمن