منو
سبد خرید شما

خط چشم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

خرید خط چشم

در بین تمام معیارهای زیبایی برخورداری از چشمانی درشت در اولویت بسیاری از افراد از جمله خانم‌‌ها قرار دارد. بزرگ و کشیده تر شدن چشم‌ها تاثیر زیادی در ظاهر دارد و می‌تواند به زیباتر شدن شما کمک کند. اگر شما هم با این موضوع موافق باشید، قطعا خرید خط چشم یک گزینه ایده آل برای‌تان خواهد بود. خط چشم با ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند چشمان درشت و کشیده را برای‌تان به ارمغان بیاورد و زیبایی را به شما هدیه دهد.

فراموش نکنید چشم‌ها مرکز توجه صورت هستند. انتخاب یک خط چشم مناسب و برند تا حد زیادی در ظاهر شما تاثیر مثبت می‌گذارد. این در حالی است که استفاده از مواد آرایشی بی کیفیت یا آرایش غیر اصولی با این محصولات نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند، بلکه ظاهر شما را ناموجه خواهد نمود.

انواع خط‌های چشم

اگر به زیبایی خود اهمیت می‌دهید، قطعا خط چشم یکی از لوازمی است که همواره در کیف آرایش شما حضور دارد. چنانچه بخواهید این محصولات را خریداری کنید، بهتر است با انواع این محصول در بازار آشنا شوید:

  • ماژیکی: مدل‌های ماژیکی از محصولات جدید بازار هستند. اگر اهل خط چشم گربه‌ای هستید، این مدل پیشنهادی برای شما است.
  • مدادی: اگر جزو افرادی هستید که به آرایش ملایم علاقه دارند، انواع مدادی به درد شما خواهد خورد.
  • ژله ای: این محصولات بیشتر توسط افراد حرفه‌ای و میکاپ آرتیست‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید خط چشم فانتزی

روز به روز طرفداران طرح های فانتزی افزوده می‌شود. فرقی ندارد که قصد خرید لوازم التحریر دارید یا به دنبال خرید یک محصول آرایشی باشید. در هر صورت مدل‌های فانتزی در صدر فروش بازار قرار دارند. خط چشم فانتزی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از افراد تمایل دارند تا به جای یک محصول آرایش ساده از مدل‌های طرح دار استفاده کنند که می‌تواند بسیار جذاب باشد.

تی تو مارکت فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی

فروشگاه آنلاین تی تو مارکت عرضه کننده انواع محصولات آرایشی است. اگر می‌خواهید چشمانی مجذوب کننده داشته باشید، قطعا آرایش ابرو، مژه و اطراف چشم بسیار مهم است. برای این کار بهترین پیشنهاد خرید خط چشم  از تی تو مارکت است تا شما را از هر چیزی بی نیاز کند. کافی است فرم مژه‌های خود را تغییر دهید و چشم خود را درشت تر کنید تا ظاهر خود را به کلی دگرگون کرده باشید.