منو
سبد خرید شما

زیر لیوانی

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0366
زیر لیوانی چوبی طرح دار زیر لیوانی چوبی رو میتوونین به عنوان زیر بشقابی,زیر قابلمه و حتی برای گذاشتن قاشق و چنگال استفاده کنید.این خوشکل های بامزه از روکش چوب هستن و به این راحتی ها خراب نمیشن,و تا کلی وقت میتونین از این فانتزی های دلبر استفاده کنید.برای دیدن بقیه زیر لیوانی ها کلیک..
22,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0388
زیر لیوانی سیلیکونی طرح میوهزیرلیوانی سیلیکونی طرح میوه، شبیه برش‌هایی از میوه‌های مختلفی مثل هندونه، لیمو زرد و سبز، پرتقال، کیوی و میوه اژدها طراحی شده. برای روی میز یا اوپن آشپزخونه خیلی خوشگل و خاصه.استفاده از زیرلیوانی سیلیکونی باعث میشه زیر لیوان، روی میز لک به جا نگذاره و دی..
15,700 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01986
زیر لیوانی فانتزی طرح کیوت مدل 1986زیر لیوانی فانتزی طرح کیوت یکی از بامزه ترین محصولات از مجموعه بی نظیر و فانتزی تی تو مارکت هست.که با انتخاب این شش تا طرح بانمک و خوشکل میتونین میز غذا با میز کارتون رو از بی روح بودن دربیارین.خوبی که این زیر لیوانی فانتزی بانمک داره اینه که هروقت کثیف شد میتو..
22,400 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0286
زیرلیوانی فانتزی طرح حیواناتزیرلیوانی فانتزی طرح حیوانات یه زیر لیوانی سیلیکونی جذاب و با کیفیته که می‌تونید اون رو روی میزتون بگذارید و ازش لذت ببرید.زیر لیوانی ها برای تمیز نگه داشتن میز بهترینند و از لک شدن میزتون جلوگیری میکنند.این کار پنج طرح مختلف داره و از محبوبترین وسایل فان..
15,800 تومان
زیرلیوانی سیلیکونی طرح سرخ پوست
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0597
زیرلیوانی سیلیکونی طرح سرخ پوستجنس : سیلیکونیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
7,600 تومان
زیر لیوانی فانتزی طرح دار
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0341
زیر لیوانی فانتزی طرح دارزیر لیوانی فانتزی طرح دار یه انتخاب خوشگل برای روی میز و کنار وسایل دیگه‌اتون به حساب میاد. جنس این زیر لیوانی سیلیکونی و طرح‌های اون کارتونی و فانتزیه. این زیر لیوانی سیلیکونی طرح کارتونی، میزتون رو خوشگل‌تر می‌کنه و باعث می‌شه همه بفهمن که چقدر..
9,900 تومان
زیر لیوانی سیلیکونی طرح مختلف مدل 1869
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01869
زیر لیوانی سیلیکونی طرح مختلف مدل 1869زیرلیوانی فانتزی طرح مختلف، از حیوانات کیوت و شاد و شنگولی تشکیل شده که یکی از یکی خوشگل‌تر هستند!این زیرلیوانی سیلیکونی جذاب می‌تونه یه انتخاب عالی به عنوان هدیه باشه. این کار یه مجموعه هشت عددی و متنوعه از بینشون می‌تونید زیرلیوانی‌..
12,800 تومان
زیر بشقابی طرح دار
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0389
زیر بشقابی طرح دارجنس کالا : پلاستیکسایز: 28.1 *39.9قابل شستشوکیفیت عالی4 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید. ..
6,800 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

زیرلیوانی