منو
سبد خرید شما

مداد و ماژیک

موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01107
هایلایتر Slide مدل OR-503کیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
7,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01533
اتود 5دهم طرح خیارجنس بدنه :پلاستیکیضخامت نوک :5 دهم میلی متر2 رنگ مختلف کیفیت عالی ..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01513
اتود 7دهم طرح ذرت جنس بدنه :پلاستیکیضخامت نوک : 0.7 میلیمترکیفیت عالی..
11,100 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0890
هایلایتر AIHAO مدل 6016برند : AIHAOکیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
8,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01664
ماژیک هایلایتر مینی طرح بستنی قیفی 5 رنگ مختلف شامل رنگهای : صورتی-سبز-بنفش-زرد-نارنجیارتفاع تکی هر هایلایتر 3 سانتی متر میباشدارتفاع کلی 8 سانتی مترمناسب جهت هایلایت کردن نکات مهم درسیبدون مواد سمیبرند اصلی کیفیت عالی..
55,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01668
ماژیک هایلایتر مینی طرح یونیکورنهر بسته شامل سه رنگ میباشد.بدون مواد سمیاورجینالمناسب برای هایلایت کردن نکات مهم جزوه رنگهای ست بنفش: صورتی-زرد-بنفشرنگهای ست آبی: آبی-گلبهی-سبزرنگهای ست گلبهی: صورتی-زرد-گلبهیکیفیت عالی..
48,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01527
اتود 5 دهم فلزی طرح دارضخامت نوک : 5 دهم جنس بدنه : فلزی3 رنگ مختلفکیفیت عالی..
19,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01523
مداد شمعی روغنی طرح فانتزیجعبه های 24 و 12 رنگ روغنی کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
19,600 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01153
اتود 5 دهم طرح کفشدوزکضخامت نوک : 5 دهم 4 رنگ مختلف کیفیت عالی..
8,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01676
ماژیک هایلایتر طرح صدف5 رنگ مختلف شامل : زرد-سبز-نارنجی-صورتی-آبی میباشدسایز مینیهر رنگ در سایز 3/5 سانتی متر میباشد.کیفیت عالی ..
55,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01666
مداد نوکی 5 دهم طرح میوهضخامت نوک 5 دهم میلیمترجنس بدنه : پلاستیکیرنگ سبز: آواکادورنگ قرمز : توت فرنگیرنگ زرد: آناناسرنگ صورتی: هلو4 طرح مختلفکیفیت عالی..
15,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01092
مداد شمعی روغنی طرح مولانگجعبه های 24 رنگی و 12 رنگیروغنیکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ و تعداد رنگ گزینه را انتخاب کنید..
18,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01262
ست 5 عددی مینی هایلایتر مدل MK-2061ارتفاع هر هایلایتر:7.5 سانتی متربرند : Truecolorکیفیت عالی ..
31,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01525
اتود 5 دهم طرح دخترضخامت نوک : 5 دهم جنس بدنه : فلزی4 طرح مختلفکیفیت عالی ..
19,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01657
ماژیک هایلایتر 6 رنگ طرح سیاره و عروسکشامل 6 رنگ جذاب و کاربردینوک این ماژیک ها بصورت ستاره ای میباشد و میتوانید براحتی با این هایلایترها ستاره بگذارید هر قلم از این محصول دارای پولک ستاره ای میباشد که میتوانید با آن کاردستی و نقاشی های زیبا بکشیدارتفاع هر قلم 13 سانتی متر میباش..
55,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01654
ماژیک هایلایتر 6 رنگ طرح مولانگعروسک سیلیکونی6 رنگ کاربردیارتفاع هر هایلایتر 8 سانتی متر هربسته شامل رنگهای : آبی-نارنجی-بنفش-صورتی-سبز-زرد  میباشد.این محصول در جعبه با رنگهای صورتی وآبی موجود است که بصورت رندوم ارسال میگردد و رنگ ماژیک های هربسته تفاوتی نمیکندکیفیت..
55,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01215
اتود 0.5 دهم طرح کاکتوسجنس بدنه : پلاستیکضخامت نوک : 0.5 میلیمترکیفیت عالی2 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
8,500 تومان
هایلایتر مینی مدل F0606 هایلایتر مینی مدل F0606
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01072
هایلایتر مینی مدل F0606برند : ZUIXUAکیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
6,800 تومان
هایلایتر مدل KQ03 طرح سرنگ هایلایتر مدل KQ03 طرح سرنگ
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0878
هایلایتر مدل KQ03 طرح سرنگکیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
7,500 تومان
هایلایتر طرح خانه سازی هایلایتر طرح خانه سازی
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0905
هایلایتر طرح خانه سازیسایز : 9.5 * 2.3 سانتی مترکیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
7,700 تومان
هایلایتر دو سر طرح یونیکورن هایلایتر دو سر طرح یونیکورن
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01018
هایلایتر دو سر طرح یونیکورنیک سری سوزنی و یک سری پهنجهت مشخص کردن نکات مهم در جزوه ، کتاب و دفتر که لازمه همیشه جلو چشماتون باشه تا فراموششون نکنید.کیفیت عالی6 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
10,800 تومان
هایلایتر دو سر هایلایتر دو سر
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0365
هایلایتر دو سرجهت مشخص کردن نکات مهم در جزوه ، کتاب و دفتر که لازمه همیشه جلو چشماتون باشه تا فراموششون نکنید.رنگ بندی : آبی ، نارنجی ، بنفش ، سبز ، زرد و صورتیکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید...
13,800 تومان
هایلایت طرح خرگوش هایلایت طرح خرگوش
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C0853
هایلایت طرح خرگوشکیفیت عالی5 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
نوک اتود 2 میل لانتو نوک اتود 2 میل لانتو
ناموجود
موجودی: ناموجود کد محصول: C01181
نوک اتود 2 میل لانتو عموما ضخامت نوشتاری 2 میلی متر برای دانش آموزان دبستانی بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل پیشنهاد میشود تا برای آن دسته از دانش آموزانی که علاقه به نوشتن با مدادنوکی یا اتود دارند این مدادها تهیه شود.هربسته شامل 6 عدد نوک به طول 9 سانتی متر می باشد.جنس نوک ها از گراف..
6,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 53 (3 صفحه)

مداد از جمله ابزارهای نوشتن است که برای اهداف مختلفی استفاده می شود. این محصولات با وجود سادگی کاربردهای گسترده ای دارند. از طراحان، نقاشان و حسابداران گرفته تا دانش آموزان همگی از خرید لوازم تحریر این دسته برای نوشتن استقبال می کنند. از مزایای انواع مداد نسبت به قلم هایی نظیر خودکار قابلیت پاک کردن نوشته ها می باشد. ماژیک هم یکی دیگر از وسایل نوشتاری محسوب می شود. این ابزار در انواع مختلفی به فروش می رسد که هایلایتر از پرطرفدارترین آن ها است.

 

خرید مداد و خرید ماژیک

 

انواع مداد در بازار

اگر خرید مداد در لیست شما قرار دارد، انتخاب های زیادی برای تان مهیا است. برای مشاهده تنوع این محصولات کافی است وارد فروشگاه های لوازم تحریر شوید، قطعا با انواع مختلفی از قلم ها مواجه می شوید. این تنوع می تواند کار شما برای خرید بهترین گزینه را سخت کند:

 • مداد سیاه : این دسته از لوازم تحریر در سایز های مختلفی تولید می شوند. البته بهترین گزینه برای نوشتن مدل های HB هستند که به مداد مدرسه شناخته می شوند. سایز های دیگر انتخاب مناسبی برای نوشتن نبوده و بیشتر به درد طراحان و نقاشان می خورد. اگر نیاز به نوشتن موضوعاتی دارید که هر از گاهی نیاز به اصلاح دوباره دارند، خرید این گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم.
 • اتود : اتود ها مدل های مکانیکی هستند که از ساختاری متفاوت بهره می برند. بدنه این قلم ها معمولا از جنس پلاستیک یا فلز است. در داخل اتود نوک هایی با ضخامت معین قرار می گیرد، به این ترتیب می توانید شروع به نوشتن هر آن چه می خواهید کنید. اتود ها نیز یکی از گزینه های نوشتن هستند، البته نه برای کودکان کم سن و سال. این ابزار بیشتر برای دانش آموزانی مناسب است که به نوشتن عادت دارند.
 • مداد رنگی : مدل های رنگی به صورت های تکی و چندتایی عرضه می شوند. به طور گسترده قلم های تک رنگ برای علامت گذاری به کار گرفته می شوند. حتما تجربه استفاده از مداد های قرمز رنگ را داشته اید. این محصولات معمولا توسط دانش آموزان و برای قرار دادن خط فاصله استفاده می شود. اما قلم های چند رنگ همان طور که مشخص است برای نقاشی و رنگ آمیزی بکار می روند.
 • مداد شمعی : مدل های شمعی نیز می توانند برای رنگ آمیزی روغنی یکی دیگر از گزینه های خرید باشند. این محصولات بیشتر توسط کودکان و نوجوانان استفاده می شوند.

 

خرید انواع مداد و ماژیک

 

انواع ماژیک در بازار

برای خرید ماژیک نیز انتخاب های زیادی در دسترس است. این لوازم تحریر امروزه کاربردهای متنوعی دارند، چه برای رنگ آمیزی و چه برای نشان گذاری نکات مهم ماژیک می تواند به شما کمک کند. اگر می خواهید از این اقلام خریداری کنید، بهتر است با توجه به نیاز خود یکی را تهیه کنید:

 • ماژیک هایلایتر: قطعا محبوبترین لوازم این دسته محصولات نشان گذار هستند. با استفاده قلم نشان گذار می توان نکات مهم را علامت گذاری کرد. چنین ابزاری برای دانشجویان بسیار مهم است. چرا که می توانند مطالب مهم جزوات سنگین خود را بولد کنند تا از یادشان نرود.
 • ماژیک رنگ آمیزی: ماژیک ها برای رنگ آمیزی نیز استفاده می شوند. هر چند این محصولات بیشتر برای کودکان جذاب هستند، اما اگر بخواهید جایی را رنگ کنید، چنین ابزاری برای شما مناسب است.
 • ماژیک سی دی: اگر بخواهید روی سی دی یا دی وی دی یادداشت کنید، قطعا محصولات معمولی نمی توانند مناسب باشند. ماژیک سی دی با ویژگی هایی که دارد، متن شما را به خوبی روی سی دی یا دی وی دی حک می کند. به این ترتیب می توانید از فراموشی محتویات هر لوح جلوگیری کنید.

 

خرید ماژیک و مداد فانتزی

مداد و ماژیک در طرح ها و رنگ های گوناگونی عرضه می شوند. این نوشت افزار جزو جدایی ناپذیر تحصیل کودکان هستند. به عبارتی هر دانش آموز و دانشجویی باید در کیف لوازم تحریر خود این وسایل را داشته باشد. با وجود تنوع زیاد، مدل های فانتزی امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. این مدل ها با توجه به طرح های جذابی که برای کودکان و نوجوانان دارند، یک انتخاب ایده آل برای افراد کم سن محسوب می شوند. شما می توانید انواع طرح های فانتزی را خریداری کنید:

 • مداد گل گلی
 • مداد دخترانه
 • اتود فانتزی
 • ماژیک هایلایتر فانتزی

 

خرید مداد و ماژیک فانتزی

 

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع لوازم تحریر

فروشگاه آنلاین تی تو مارکت یک مرکز عمده برای خرید انواع نوشت افزار است. اگر قصد خرید مداد و ماژیک را دارید، در فروشگاه ما انواع مدل های فانتزی به فروش می رسد. برای خرید کافی است با توجه به سلیقه خود محصول مدنظر را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. لوازم تحریر فانتزی می توانند بهترین هدیه برای کودک و نوجوان شما باشند، پس این هدیه را از آن ها دریغ کنید .