منو
سبد خرید شما

پاک کن و غلط گیر

موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01178
پاک کن طرح کنکوسایز:  2*4 سانتی متر10 رنگ زیبا کیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمایید:..
6,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01071
پاک کن فانتزی طرح میوهکیفیت عالی2 طرح مختلفبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب کنید..
4,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01346
پاک کن INOX مدل C20سایز : 1.5 * 6 سانتی متر 5 رنگ مختلف کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید :..
7,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: E4-C0807
پاک کن طرح اسب تک شاخکیفیت عالی3 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
4,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01254
پاک کن مدل 5211 طرح سگ مهربونکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
5,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01175
پاک کن فانتزی طرح زنبورسایز : 2 * 4 سانتی مترهر بسته شامل دو عدد پاک کن با طرح یکسان میباشد.4 طرح مختلف کیفیت عالی..
4,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01361
پاک کن ایموجی 1سایز : 4 سانی متر ارسال طرح بصورت رندوم کیفیت عالی ..
6,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0234
پاک کن فانتزی طرح جغدکیفیت عالی4 رنگ مختلفاگر به دنبال پاک کن جدید و طرح خواست هستید .حتما این کالا یک گزینه مناسب برای شما میباشد .پاک کن با طرح جغد یک پاک کن مناسب و فانتزی است که شما میتوانید به صورت دکوری و به صورت پاک کن از آن استفاده کنید . ..
4,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01673
غلط گیر CIVORS 3 رنگ مختلف بدون مواد شیمیایی کیفیت عالی قابلیت خشک شدن سریع ..
14,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01662
پاک کن فانتزی طرح هویجارتفاع : 9 سانتی متر قابل ست کردن با وسایل و لوازم تحریر طرح هویج مناسب علاقه مندان به کلکسیون پاک کن میباشد. سری پاک کن جدا میشود...
5,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01663
پاک کن فانتزی طرح کاکتوسارتفاع : 9 سانتی مترمناسب علاقه مندان به کلکسیون پاک کن میباشد.قابل ست کردن با وسایل و لوازم تحریر طرح کاکتوس این محصول فقط با گل رنگ زرد ارائه میشودسری پاک کن جدا میشود...
5,500 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01162
پاک کن فانتزی طرح حیوانات6 طرح مختلفسایز :4 سانتی مترکیفیت عالی..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01282
پاک کن فانتزی طرح کیف 4 رنگ مختلف ارسال طرح بصورت دندوم میباشد و فقط میتوناید رنگ پاککن را انتخاب نمائید.سایز : 4* 3 سانتی مترکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01285
پاک کن طرح سبزیجات سایز : 2 * 2 سانتی متر 3 طرح مختلف هربسته شامل 4 عدد پاک کن میباشد بجز طرح بادجان که در هربسته 6 عدد میباشد.کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
5,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01660
پاک کن فانتزی طرح آووکادوسایز : 3* 4 سانتی متر6 طرح مختلف کیفیت عالی مناسب پاک کردن انواع مداد و مدادرنگی این پاک کن ها میتوانن جامدادی و میز تحریر و یا میز کار شما را زیباتر کنند.قابل ست کردن با لوازم تحریر خاص و رنگی ..
7,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01195
پاک کن فانتزی طرح کاپ کیکسایز : 4* 5 سانتی متر 6 طرح مختلف کیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید :..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01342
پاک کن طرح پروانه سایز: 2* 3 سانتی مترهربسته شامل 2 عدد پاک کن با طرح یکسان میباشد.4 طرح مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
6,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01616
پاک کن فانتزی طرح علائم رانندگیقطر : 4.5 سانتی متر ارسال طرح به صورت رندوم کیفیت عالی..
4,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01227
پاک کن فانتزی طرح بستنی چوبی پیکاسو3 رنگ مختلف سایز : 5.5 * 3 سانتی متربرند :پیکاسوکیفیت عالیبرای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
8,900 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01295
پاک کن طرح خرس قابل استفاده به عنوان سرمدادیسایز : 4* 3 سانتی متر3 رنگ مختلفکیفیت عالیبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب نمائید:..
4,800 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01252
پاک کن طرح زرافهسایز : 10 * 3.5 سانتی متر 6 طرح مختلف کیفیت عالی برای انتخاب طرح گزینه را انتخاب نمائید:..
6,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C0782
پاک کن طرح کیتیکیفیت عالی4 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید..
5,000 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: c01265
پاک کن طرح میوه 3 طرح مختلف سایز : 3 * 2.5  سانتی متر قابل استفاده به عنوان سرمدادی2 پاک کن در هر بستهکیفیت عالی  ..
5,200 تومان
موجودی: موجود در انبار کد محصول: C01675
پاک کن فانتزی طرح بستنی قیفی و حیواناتارتفاع پاک کن 11 سانتی مترمناسب علاقه مندان به درست کردن کلکسیون میباشد.چهار طرح مختلفاین پاک کن بصورت پازلی میباشد...
29,900 تومان
نمایش 1 تا 24 از 47 (2 صفحه)

پاک کن و غلط گیر دو قلم از لوازم تحریر هستند که برای پاک کردن اثر به جا مانده از مداد یا خودکار استفاده می شوند. دانش آموزی را تصور کنید که در نگارش دروس خود غلط املایی دارد. یا طراحی را فرض کنید که خط آخر طرح خود را به اشتباه ترسیم کرده است. یا حتی کارمندی که در نامه خود عددی را باید جایگزین یک عدد دیگر کند. در چنین مواقعی باید دست به دامان خرید لوازم تحریر پاک کننده شویم. اگر قلم مورد استفاده مداد باشد، بهتر است از پاکن کمک بگیرید، اما اگر قصد دارید رد خودکار را حذف کنید، غلط گیر به کارتان خواهد آمد.

 

خرید انواع پاک کن و غلط گیر

 

کاربرد پاک کن

پاک کن وسیله ای برای پاک کردن هر چیزی است که با مداد نوشته شده است. فرقی ندارد با مداد سیاه چیزی نوشته باشید یا مداد رنگی. این لوازم تحریر می توانند تمامی رد های به جا مانده از گرافیت مداد را پاک کند. قطعا همه ما تجربه کار با پاکن را داشته ایم. کافی است آن را روی برگه بکشیم تا اشتباهات ما محو شوند. به همین سادگی. البته انتخاب یک برند خوب به سالم ماندن کاغذ و راحتی در پاک کردن کمک زیادی خواهد کرد. بنابراین سعی کنید در زمان خرید محصولات با کیفیت را جایگزین کالاهای ارزان کنید.

کاربرد غلط گیر

از انواع غلطگیر برای پاک کردن اثر به جا مانده از جوهر استفاده می شود. شاید در نگاه اول جوهر خودکار در ذهن شما تداعی شود، اما در واقع غلطگیر ها قادر به حذف تمامی جوهر ها از جمله جوهر روان نویس، ماژیک و ... هستند. نکته جالب این که این وسایل قادر به پاک کردن نوشته های چاپی نیز می باشند. کار با غلط گیر بسیار ساده است. تنها کافی است اشتباه نگارشی یا چاپی خود را مشخص کنید. حالا مقداری از مایع را روی آن بریزید. بهتر است کمی صبر کنید تا مایع خشک شود. اکنون اشتباه شما پاک شده است.

انواع پاک کن

اگر به دنبال خرید پاک کن باشید، قطعا مدل های متفاوتی را پیدا خواهید کرد. بدون شک تهیه این محصولات یکی از ملزومات برای دانش آموزان، طراحان، نقاشان و هر فردی است که با مداد کار می کند. انتخاب یک محصول مناسب می تواند نگرانی شما از بابت نوشته های غلط را از بین ببرد. در ادامه با برخی از محبوب ترین انواع مدل های بازار آشنا می شویم:

  • آدامسی
  • لاستیکی
  • خمیری
  • وینیل
  • ...

تنوع پاکن بسیار زیاد است و شما می توانید در بین مدل های مختلف یکی را انتخاب کنید. در میان تمام این گزینه ها پاک کن فانتزی توانسته محبوبیت زیادی بین افراد خصوصا دانش آموزان کسب کند. این محصولات با طرح ها و رنگ های جذاب و شاد تولید می شوند و شور و اشتیاق کودکان را افزایش می دهند. از سویی چنین طرح هایی با جذابیتی که دارند، می توانند به عنوان یک هدیه منحصر به فرد برای کودکان و نوجوانان باشند. پاک کن دخترانه، پاک کن میوه ای یا پاکن طرح ایموجی از جمله پر طرفدار ترین محصولات فانتزی هستند که در حال حاضر در بازار دیده می شوند.

 

خرید انواع پاک کن

 

انواع غلط گیر

اگر سر و کار شما بیشتر با خودکار است، برای پاک کردن اشتباهات خود نیاز به غلط گیر خواهید داشت. غلطگیر ها به خوبی رد اثر خودکار، روان نویس و هر جوهری را پاکسازی کرده و اجازه اصلاح متون مختلف را می دهند. خوشبختانه غلطگیر ها نیز در انواع مختلفی عرضه می شوند. برای تهیه این محصولات نیز دست شما باز است تا بتوانید با توجه به سلیقه بهترین را انتخاب کنید.

  • فرچه ای
  • قلمی
  • نواری
  • ...

در بین غلط گیر ها نیز مدل های زیادی برای خریدن وجود دارد. مشابه پاک کن این لوازم تحریر نیز در طرح های فانتزی بیشترین فروش را دارند. بیشترین استفاده از این لوازم را دانش آموزان دارند، بنابراین با توجه به علاقه آن ها به طرح های فانتزی این موضوع قابل درک است. برای خرید حذف کننده های جوهر خودکار برای کودکان نیز بهتر است به دنبال مدل های فانتزی بگردید.

 

خرید پاک کن فانتزی و خرید غلط گیر فانتزی

 

فروشگاه تی تو مارکت ، عرضه کننده انواع پاک کن و غلط گیر

اگر با مداد ها سر و کار دارید، قطعا اشتباهات نگارشی و محاسباتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه پاک کن ها برای حل این مشکل ساخته شده اند. اما اگر بیشتر با خودکار می نویسید، باز هم ممکن است در نوشتن اشتباه کنید یا حتی بعدا بخواهید مواردی را در نگارش خود تغییر دهید. در این شرایط به جای پاکن باید از غلط گیر استفاده کنید. فروشگاه آنلاین تی تو مارکت یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید وسایل تحصیلی و اداری است. برای تهیه انواع لوازم تحریر می توانید به تی تو مارکت مراجعه کنید. ما با ارائه انواع مدل های فانتزی شما را در داشتن بهترین لوازم تحریر بی نیاز کرده ایم.