شاتر (ورق تزیین) کاشت ناخن

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
کد محصول: C0368

مشخصات کوتاه محصول

شاتر (ورق تزیین) کاشت ناخن شاتر (ورق تزیین) کاشت ناخن 12 رنگ مختلفبرای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنیدبه دوصورت ظربه ای و کشیدنی قابل استفاده هست که ا...

شاتر (ورق تزیین) کاشت ناخن

شاتر (ورق تزیین) کاشت ناخن 

12 رنگ مختلف

برای انتخاب رنگ گزینه را انتخاب کنید

به دوصورت ظربه ای و کشیدنی قابل استفاده هست که از بهترین پودر های حال حاضر بازار ایران میباشد از این رو که شفافیت فوق العاده و آینه ای بودن این پودر زبان زد است .

برای یک طراحی کاشت و تمام کردن هنرات استفاده از این پودر برای دیزاین های کاشت ناخن توصیه میشود ،

 یک بار استفاده آسان از این محصول است و در آخر توضیح مختصری درباره پودر کروم و روش استفاده به شما میدهم : پودر کروم ناخن فلزی است خاکستری، بی‌بو و بدون طعم، سخت و براق که دارای مقاومت زیادی در برابر اکسیداسیون حتی در حرارت‌های بالاست

(۱). کروم قابل تبخیر نیست، اما می‌تواند به صورت ذرات ریز در هوا معلق باشد

(۲). این ماده در طبیعت قابل تجزیه و تخریب نیست و بطور طبیعی در صخره‌ها، گیاهان و حیوانات، خاک، گازها و ذرات منتشره از آتشفشانی یافت می‌شود.

پودر اینه ای ناخن یک روند داغ تازه در تابستان ۲۰۱۶است.این پودرناخن از انبار ایالات متحده توسط uspsارسال شده است.استفاده ان اسان ومناسب است.این پودر را میتوان زیر ژل uvو زیر لامپ led در ۳دقیقه انجام داد.رنگدانه پودر کروم silverمورد تایید fdaامریکا واز نظر بهداشتی ایمن برای ناخن و پوست می باشد.

ژل ناخن را باید در شرایطی که کاملا خشک شده باشد ویا هیچ اثر تکه ای از پودر بروی ناخن نباشد استفاده شود.براقیت متفاوت دررنگهای متفاوت روی رنگ پایه ای که زده اید نمایش میدهد.استفاده از پودر کروم برای هر دو گروه مبتدی وناخن کار حرفه ای اسان است.یک لایه از ژل تاپ کت را بزنید تا خشک شود.

با استفاده از یک اسفنج سایه چشم ،ویا یک قلم سیلیکون از پودر کروم را برداشته و روی سطح ناخن بصورت مالشی بزنید.
وسپس یک براق کننده ناخن بزنید.
با یک برس ناخن مابقی پودرهارا از روی اطراف ناخن هایتان پاک کنید.
نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید